Fenerbahçe

Fenerbahçe Kendi Sahasında Gol Atamadı

Posted by

Süper Lig’in ikinci hafta müsabakasında lige yeni yükselen Hatayspor ve Fenerbahçe ekipleri arasında yaşanan oyunda kazanan çıkmadı. 0-0 skorla sona eren mücadelede iki takım da birer puanı hanesine yazdırdı.

Süper Lig’e galibiyetle başlayan Fenerbahçe, ligin ikinci haftasında Hatayspor ekibi ile kozlarını paylaştı. Lige yeni yükselen Hatayspor karşısında galibiyet elde edemeyen sarı lacivertlilerin Akdeniz ekibi ile mücadelesi 0-0 skorla sona erdi.

Rıdvan Dilmen Eleştirisi

Kendi evinde Hatay temsilcisini konuk eden Sarı Kanarya ekibinin galibiyet alamaması ise taraftarını üzüntüye uğrattı. Maç sonrası değerlendirmede bulunan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe’ye yakışmayacak şekilde çok tatsız tuzsuz bir maç olduğunu belirtti. Ve söz konusu şartlarda alınan sonucun tam bir skandal olduğunu ekledi.

Hatayspor ekibinin müsabakadaki mücadelesini ise takdir ettiğini ifade eden Rıdvan Dilmen, son golün yenmesi durumunda Akdeniz ekibi adına çok dramatik bir sonuç olacağını belirtti.

Bu sezondaki 5 oyuncu değişiminin teknik direktörlerin sınavı olduğunu ifade eden spor yorumcusu, teknik direktörleri eleştirmenin kolay olduğunu fakat 11’e 10, 11’e 9 oynanan maçlarda Deniz ya da Frey’in alınmasına ilişkin bilinmezliğe değindi. Ve sarı lacivertli takımda maçı kazanmak isteyen sadece iki oyuncusunun olduğuna dikkat çekti.

Güncel Yazılar

Comments are closed.