FENERBAHÇE OYUNCULARINA TALEP VAR

3buyukler fenerbahce oyuncularina talep var

Süper Lig devre arasına çok az bir zaman kala transfer dönemi olarak bilinen bu dönemde her takımın yapacağı transferler önem taşıyor. Gündemi oldukça meşgul eden bu transfer haberleri her takımın yapı taşları ve sonrasında gelecek olan devre arası dönemin ardından takımların yükselişi ve çıkışları için çok önemli.

Fenerbahçe devre arasına (transfer arasına) yapacağı hamleler ile doğru bir yolda ilerlemek ve sonrasında da o transferlerin meyvesini yemek istiyor. Yapacağı her transfer, alacağı destek kuvvetler onun Süper Lig macerasında daha fazla güçlenmesine ve aldığı mağlubiyetlerin üzerine sünger çekmesini sağlayabilir.

Tüm bu devre arası dönemin yanında bir de Fenerbahçeli oyunculara tüm dünyadan talepler geliyor ve gelmeye de devam edecek. Özellikle 4 isim için fazla bir talep oluştu ve hem oyuncuların hem de takımın ne yapacağı merak konusu.

3buyukler fenerbahce oyuncularina talep var 2

4 İSME TALEP ÇOK

Erol Bulut’un başarılı öğrencileri Thiam, Altay Bayındır, Mert Hakan Yandaş ve Samattha‘ya Avrupa’nın birçok takımından talep var. Özellikle bu yıl gösterdiği performans ile son dakikada transfer sürecinin göz bebeği olan Altay Bayındır’ın tanınırlığı arttı.

Fenerbahçe yönetimi son iki sezondur kendi yetiştirdiği öğrencileri transfer etme konusunda oldukça başarılı. Son olarak Eljif Elmas ve Vedat Muriqi transferleri ve bu kişilerin gittiği takımlarda başarılı bir performans sergilemeleri her iki taraf için de oldukça karlı.

Bu 4 isim ise devre arasında yani transfer arasında olmasa bile kesinlikle sezon sonunda Avrupa takımlarına transfer edilecek. Fenerbahçe yönetimi özellikle son dönemin popüler ve başarılı ismi kaleci Altay Bayındır’ın transferinden oldukça yüksek bir gelir bekliyor.

3buyukler fenerbahce oyuncularina talep var 3

AYRILIKLAR DEVRE ARASI MI SEZON SONU MU

Avrupa’nın birçok takımından ve ülkesinden taleplerin geldiği bu 4 oyuncu için ayrılık sezonu ne zaman henüz belli değil. Fakat Altay Bayındır İtalya’dan gelen teklife devre arası için sıcak bakmazken Fenerbahçe yönetimi de 20 milyonun aşağısında olduğu için kabul etmedi.

Altay Bayındır‘ın hedefi sezonu Fenerbahçe ile ve tabii ki şampiyon olarak tamamlayıp sonrasında transfer olarak Avrupa’ya gitmek istiyor.

Bir diğer oyuncu Thiam’a ise Avrupa tarafından ziyade diğer taraflardan teklif alıyor. Çin, Katar ve Arabistan’dan teklifler geldi ona. Fenerbahçeli tecrübeli oyuncu için önerilen en yüksek bonservis miktarı da 3 milyon euro. Bu fiyat karşısında Fenerbahçe yönetimi görüşmeler yapacak ve sonrasında karar verecek.

Galatasaray’dan transfer edilen Mert Hakan Yandaş için de İspanyol ve Rus takımları ilgileniyor. Yine son kararı Fenerbahçe yönetimi verecek. Son isim Samatta’ya ise Belçika takımı Club Brugge olduğu öğrenildi.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …