Fenerbahçe

Fenerbahçe Yeni Transferlerini Sağlık Kontrolünden Geçirdi

Posted by

Süper Lig’in 2020-2021 sezonunun başlamasına haftalar kala, spor kulüpleri yeni sezon hazırlıklarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Gelecek sezon için iddialı bir kadro hazırlığında olan Fenerbahçe Spor Kulübü’nde ise transfer hareketliliği yaşanıyor. Kulüpten yapılan açıklamaya göre sarı lacivertlilerin yeni transferleri Filip Novak ve Sinan Gümüş sağlık kontrolünden geçtiler.

Süper Lig’de önceki sezonu biraz sıkıntılı tamamlayan ve sezonun özellikle ikinci yarısında istediği performansı bulamayan Fenerbahçe, yeni sezona sıkı hazırlanıyor.

Gelecek sezonda şampiyonluğu doğrudan hedefleyen Sarı Kanarya, transferleriyle de futbol dünyasında gündem olmayı sürdürüyor.

Sarı lacivertli kulübün son olarak anlaşmaya vardığı Filip Novak ve Sinan Gümüş ise, yapılan açıklamaya göre sağlık kontrolünden geçtiler. Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçen iki oyuncu, detaylı bir muayene ile kadroya dahil olmaya hazırlandılar.

Detaylı Muayeneden Geçtiler

Sarı lacivertli kulübün yeni transferlerinden olan Sinan Gümüş ve Filip Novak için öncelikli olarak detaylı kan tetkiki yapıldığı öğrenildi. Ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde de muayeneler tamamlandı.

Akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin ardından ise iki oyuncunun da sağlık kontrolleri tamamlanmış oldu.

Yeni sezona bomba gibi hazırlık yapan sarı lacivertliler, çalışmalara ise devam etmekte kararlı görünüyor.

Güncel Yazılar

 

 

Comments are closed.