Fenerbahçe’de Bomba Patlamak Üzere

Posted by

Fenerbahçe’de bomba patlamak üzere gibi görünüyor. Sarı Lacivertliler Süper Lig performansı olarak olumlu bir şekilde liderliği kazandı ve Fenerbahçe taraftarlarını oldukça sevindirdi. Ara transfer çalışmaları tam gaz devam ediyor.

Fenerbahçe’lilerin scoutları Vitor Pereira isteği sonrasında harekete geçmiş gibi görünüyor, son hız ara transfer dönemi çalışmaları da sürüyor. Listede yer alan ilk isim ise belirlendi. Everton’lu ön libero futbolcusu Jean Phillippe Gbamin listenin başındaki isim olarak geçiyor.

Jean Phillippe Gbamin profesyonel spor kariyerine 2012 yılında RC Lens B kulübünde başlamıştır. Futbol dünyasına bu kulüple adımını atan futbolcu daha sonra da birçok kulüpte oynamıştır. RC Lens ve Mainz 05 kulüplerinde de oynayan Phillippe San Pedro Fildişi Sahili doğumludur.

25 Eylül 1995 tarihinde doğan Phillippe Gbamin 26 yaşındadır ve boyu 1,86 metredir. Fildişi Sahilli milli futbolcu olan Gbamin defans mevkisinde görev almıştır. 2013 yılında kariyerine başlayan oyuncunun spor kariyerini dolu dolu geçirdiğini ve başarılı futbolculardan biri olduğunu görüyoruz.

Phillippe Gbamin ve Ryan Sessegnon Gelişmeleri

Jean Phillippe Gbamin ve Ryan Sessegnon gelişmeleri bu aralar Sarı Lacivertlilerin gündeminde ilk sırada yer alıyor. Fenerbahçe’de iki tane oyuncu hedefi var. Biri Jean Phillippe Gbamin ve diğeri de Ryan Sessegnon.

Tottenham’da forma giymiş olan 21 yaşındaki genç futbolcu Sessegnon Sarı Lacivertlilerin ilgisini çekti. 18 Mayıs 2000 tarihinde doğan 21 yaşındaki futbolcu Sessegnon Roehampton Londra Birleşik Krallık doğumludur. Kouassi Ryan Sessegnon Premier League takımı Tottenham Hotspur sol kanat ve sol bek mevkilerinde oynamıştır.

Ryan Sessegnon, sol kanat veya sol bek pozisyonlarında oynamış olan genç bir futbolcudur. Sessegnon Fenerbahçe’nin hedefinde olan iki isimden biridir. Fenerbahçe ocak ayı yaklaşırken bazı transfer çalışmalarına şekil verdi, devam edilen bazı transferler var.

Fenerbahçe’nin scoutları Vitor Pereira raporları yönergesiyle İngiltere Premier Lig takımlarından Everton ve Tottenham’da forma giymiş olan iki futbolcuyu listesine eklemiş oldu. Kanarya’nın bu iki futbolcuda kesin karar verdiğini ve çok kararlı olduğunu görüyoruz.

Sarı Lacivertlilerde Bomba Patlatıldı

Sarı Lacivertlilerde bomba patlatıldı. Fenerbahçe yönetimi iki oyuncunun peşinde. Bu oyuncular Jean Phillippe Gbamin ve Ryan Sessegnon. Fenerbahçe yönetiminin ocak ayını beklediği haberleri son gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Takvim gazetesindeki bazı haberlere göre şunlar ifade ediliyor. Fenerbahçe’nin Everton formasını giymiş olan 26 yaşındaki genç futbolcu, ön libero mevkisinde oynamış oyuncu Jean Phillippe Gbamin için harekete geçtiği belirtildi.

Takvim gazetesinde aynı zamanda Gbamin dışında bir isme daha yer verilmiş.

Tottenham’da oynamış olan 21 yaşındaki sol kanat futbolcusu Ryan Sessegnon için ocak ayında harekete geçileceği yazılmış. Ryan ve Phillippe futbolcularının ikisi için de Ocak ayında adım atılacağı haberlerinin Takvim gazetesinde yayınlandığını, haber yapıldığını görüyoruz. Pereira sol kanat oyuncusu istiyor haberleri de gündemde.

İngiliz medyasında da bu haberlerin benzerlerini görebiliyoruz. Transfer dönemi çalışmalarında Pereira istediklerini gerçekleştirmeye yönelik çalışmalarına devam ediyor.

Comments are closed.