Fenerbahçe’de Caner Erkin’inden Flaş Sözler

fenerbahcede caner erkinden flas sozler 3buyukler

Fenerbahçe’de Trabzonspor kadrosunda yer alamayan Caner Ekin’den bardağı taşıran sözler. Takımda Trabzonspor maçında yer almayan isim Caner Erkin’in neden kadro dışı kaldığı belli oldu. Tecrübeli futbolcunun flaş açıklamaları.

Sarı lacivertli takımda Trabzonspor maçının kafilesinde yer almayan Caner Erkin ile ilgili karar verildi. Deneyimli futbolcu hafta sonuna kadar takımdan ayrı çalışacağı açıklandı.

Fenerbahçe’de yaşanan krizin perde arkası ortaya serildi. Milliyet Gazetesi’nde çıkan haberlere göre, Caner Erkin’in Erol Bulut’un oyun planını birçok kez eleştirmesi, teknik adamın otoritesini sarsması ve böyle oynandığında şampiyon olamayacaklarını sile getirmesi deneyimli oyuncunun kadro dışı kalmasına neden oldu.

Deneyimli futbolcu maçlar ve idmanlardaki olumsuz tavırları ile teknik heyetin otoritesini sarsacak davranışları nedeni ile takımdan uzaklaştırıldı.

Daha Öncede Takımı Eleştirenler Kadro Dışı Kaldı

Sarı lacivertli takımın başkanı Ali Koç şampiyonluğun kenetlenmeden ve mücadeleden geçtiğini düşünüyor. İki sezon önce de benzer bir durum yaşamış olan ve takımın oyununu eleştiren Aatıf, Volkan ve Dirar gibi isimler de takımda kadro dışı kalmıştı. 

Deneyimli oyuncunun Galatasaray derbisinin devre arasında böyle oynandığı sürçe kaybedileceğini dile getiren ve Göztepe maçı sonrasında iyi oynamadıklarını ve bu gidişler şampiyonluğu kaybedeceklerini söylemişti. Bu açıklamalar üst üste gelince Caner Erkin uyarı almıştı. Fakat bu uyarılar sonrasında da davranışlarını düzeltmeyen ve futbolcunun karakteristik özelliği sıkıntı yaşamasına sebep oldu.

Caner Erkin’in Cevabı

Takım içinde bulunan gerginliklere artı olarak bir de Caner Erkin’in sözlerinin eklenmemesi için deneyimli oyuncu Trabzonspor maçı sonrasına Antalyaspor maçında da yer almadı.

fenerbahcede caner erkinden flas sozler 3buyukler 2

Caner Erkin’in takıma ne zaman döneceği henüz belli değil. Caner Erkin’in Fenerbahçe’nin yetkililerin kadro dışı kararından önce kendisine yönelik eleştirilere cevap verdiği açıklandı.

Deneyimli futbolcu Caner Erkin, takıma şampiyonluk yaşamak için geldiklerini ve bunun için tüm mücadelesini verdiğini söylerken, tecrübeli ve bu süreçlerden birçok kez geçmiş bir oyuncu olan Caner Erkin bildiklerini ve gördüklerini söylemek zorunda olduğunu dile getirdi. Tek hedefinin ise takıma katkı sağlayıp şampiyon olmak olduğunu açıklamıştı.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …