Fenerbahçe’de Mali Kriz Devam Ediyor

Süper Lig’de ara transfer dönemi 31 Ocak günü itibariyle sona erdi. İkinci yarı son derece iddialı bir şekilde devam ediyor. Bu süreçte sorun yaşayan ekiplerin başında da Fenerbahçe geliyor.

Ara transfer döneminin 31 Ocak günü itibariyle sona ermiş olmasının ardından, gözler sarı lacivertli ekibin harcama limiti sorununun ne durumda olduğuna yöneldi. Ara transfer döneminde harcama limiti sıkıntısı yaşayan kanarya yönetimi, bu süreç içerisinde sadece bir ismi kiralık olarak kadrosuna alabilmişti.

Yapılan tek transferin dahi mali anlamda krize ortam verdiği durumda, yönetim ise kendine çıkar yol aramanın peşine düştü.

Tek Çare Vedat Muriç

Devre arasında yaşanan transferlerde mali anlamda sıkıntı yaşayan sarı lacivertli ekip, içinde olduğu durumdan kurtulmanın yolunu Muriç’i satılığa çıkarmakta bulacak gibi görünüyor.

Uzun süren transfer döneminde yalnızca Alman kulübü olan Fintracht Frankfurt ekibinden Simon Falette’ye formasını giydiren sarı lacivertli Fenerbahçe yönetimi, mali krizinden kurtulabilmek adına Vedat Muriç’i satılığa çıkartmak niyetinde.

Edinilen bilgilere göre yönetimin içinde bulunduğu durumdan kurtulabilmek adına bu satışı düşündüğü ve tek çarenin bu olduğu düşünülüyor.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …