Fenerbahçe’den Yeni Transfer

fenerbahceden yeni transfer 3buyukler

Fenerbahçe, Bursaspor’un genç yıldızı Burak Kapacak’ı takibe aldığını açıkladı. Sarı lacivertli takımın merceğinde olan 1999 doğumlu genç oyuncuyu sezon sonu renklerine bağlamak için kollarını sıvadı.

8 Aralık 1999 yılında doğan genç yıldız, sağ bek pozisyonunda forma giymektedir. Genç futbolcu Bursa doğumludur. Futbol hayatına is doğup büyüdüğü şehir olan Bursa’da başlamıştır. Fenerbahçe devre arası transfer için fırsat ararken, bir yandan sezon sonu çalışmalarına da devam ediyor. 

Memleketi Bursaspor’un alt yapısında yetişen ve profesyonel kariyerine Bursaspor’da başlayan genç yetenek Bursaspor’dan ayrılmaya sıcak bakıyor.

Takımı ile anlaşması sezon sonunda sona eriyor. Sarı lacivertli takım ise bunu değerlendirmeyi planlıyor fakat henüz futbolcuya resmi bir teklifte bulunulmadı.

Sarı Lacivertli takım Bursaspor’un genç yıldızına göz koydu. Yakın takibe aldığı 21 yaşındaki oyuncu için sezon sonunda girişimlerde bulunacağını açıkladı.

Burak Kapacak’ın ise Fenerbahçe fikrine sıcak baktığı biliniyor. 1999 doğumlu genç futbolcunun sözleşmesi sezon sonunda bitiriyor. Sözleşmesi sona erdiğinde kendisine yeni bir takım arayacak.

Sarı lacivertli takıma sıcak bakan genç futbolcunun 5 milyon TL olan bonservis talebi nedeni ile Bursaspor transferi rafa kalkmıştı. Sarı lacivertli takım şimdi sezon sonunda futbolcuyu ücretsiz bir şekilde kendisine bağlamayı planlıyor.

Fenerbahçe Resmi Bir Teklif Sunmadı

Bursaspor’un 20 yaşındaki sağ kanat oyuncusu Burak Kapacak’ın menajeri Necdet Ergezen temsil ettiği genç yetenek ile ilgili henüz bir kulüp ile anlaşmadıklarını belirtti.

Necdet Ergezen, “Evet, Fenerbahçe’nin bir ilgisi var doğru ama resmi bir teklif tarafımıza ulaşmadı. Bursaspor’a veya oyuncum Burak Kapacak’a gelen bir teklif olmadı. Herhangi bir kulüple anlaşma veya görülmem olmadı. Dedi.

Geçtiğimiz sezon Bursaspor forması ile toplam 24 maçta yer alan genç futbolcu 8 asist ile dikkat çekmişti.

Burak Kapacak Kimdir?

fenerbahceden yeni transfer 3buyukler 2

8 Aralık 1999 yılında doğan genç yıldız, sağ bek pozisyonunda forma giymektedir. Genç futbolcu Bursa doğumludur. Futbol hayatına is doğup büyüdüğü şehir olan Bursa’da başlamıştır.

Bursaspor’un alt yapısında futbol yaşamına başlamış olan futbolcu, 2018 yılında 50 bin Euro imza karşılığında ilk kez profesyonel futbol hayatına adım atmıştır. 2019-2020 sezonunda Bursaspor’da yer alan Burak Kapacak toplam 20 müsabakada yer almış ve 1172 dakika boyunca sahada kalmıştır.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …