Fenerbahçeli Ferdi Kadıoğlu İçin İngiliz Ekipten Yeni Teklif Gelecek

Fenerbahçe’nin başarılı oyuncularından Ferdi Kadıoğlu için, Derby Country 13 milyon sterlin teklifinde bulunacak. Genç yıldız için teklifi veren ise sarı lacivertli kulübün eski teknik adamı Philip Cocu oldu.

İngiliz basınında yer alan habere göre, Fenerbahçe’nin eski hocası Philip Cocu, sarı lacivertli ekibin genç yeteneği Ferdi Kadıoğlu için 13 milyon sterlin teklifte bulunacak. Derby Country takımında hocalık yapan Cocu, 20 yaşındaki oyuncuyu kendi kadrosunda görmek istiyor.

Bu sezon içerisinde forma terletme şansını bulamayan fakat sahaya geldiği andan itibaren üstün performansı ile dikkatlerini üzerine çekmeyi başardı. Bu başarıyı fark eden bir isim de Derby Country ekibinde Teknik Direktör olarak görev alan Philip Cocu oldu.

Tecrübeli hocanın, 20 yaşındaki Kadıoğlu’nu transfer etmek istediği ise İngiliz basınında yer aldı. Edinilen bilgilere göre, Championship ekibi, Ocak ayı için de teklif vermiş fakat kabul edilmemişti. Bunun üzerine ise 13 milyon sterlin değerinde yeni bir teklif hazırlığı söz konusu oldu.

En Pahalı Transferini Yapmış Olacak

Bonservis bedeli ile İngiliz ekibine gitmesine karar verilmesi halinde, Ferdi Kadıoğlu sarı lacivertli kulüp tarihinde de en pahalı transferini de gerçekleştirmiş olacak. Yetenekli oyuncunun sezon içerisinde ise 4 gol ve 3 asisti başarısını gösterdi.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …