Fenerbahçe’nin Mağlubiyetinin Ardından Zeki Murat Göle’den Açıklama

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında İttifak Holding Konyaspor’a konuk olan Fenerbahçe ekibi müsabakadan 1-0 yenik ayrıldı. Müsabaka ardından açıklama yapan Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Zeki Murat Göle, kendi adına utandığını söyledi.

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında İttifak Holding Konyaspor ve Fenerbahçe ekipleri karşı karşıya geldi. Yeşil beyazlı ekibin ev sahipliği yapmış olduğu mücadelede 1-0 skorla sona erdi. Sarı lacivertli ekibin aldığı yenilginin ardından ilk açıklama ise ekibin Teknik Sorumlusu Zeki Murat Göle ile geldi.

Ligin son 7 maçında galibiyet alamayan sarı kanaryanın antrenörü, müsabakada Fenerbahçe ruhunun sahaya yansımamış olduğunu ve bu durumdan dolayı kendi adına utanmış olduğunu belirtti. Oyunun planlara uygun bir şekilde ilerlemediğini vurgulayan Göle, çok zor bir maç olduğunu ve enerjinin çok fazla düşük olduğuna da dikkat çekti.

Son Maçına Çıktı

Rakibin 9 kişi kaldığını ve buna rağmen arzu ve isteğin sahaya yansımamış olduğunun özellikle altını çizen antrenör, art arda gelen mağlubiyetlerin de buna neden olduğunu ve bu durumun Fenerbahçe tarihinde yer almadığına da dikkat çekti.

Bu durumun üstesinden gelineceğini belirten sarı lacivertli teknik sorumlusu, yönetimin teknik direktör konusunda gerekeni yapacağını söyleyerek, lisans sürecinde kendisinin 2 maça çıkacağını ve Konya ekibi ile olan müsabakanın son oyunu olduğunu da açıklamasına ekledi.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …