FENERBAHÇE’YE BAŞAKŞEHİR MAÇINI KAZANDIRAN AYRINTI

Posted by

Süper Lig’in sarı lacivertli ekibi Fenerbahçe’de oyuncular Gaziantep mağlubiyetinin sebep olduğu yıkımı çok çabuk atlattılar.

Solunum aletine bağlı olan bir Fenerbahçeli taraftar ile ilgili görüntüler Sarı-Lacivertli futbolcuları oldukca etkiledi.

AİLELERİNDEN ÖZEL VİDEOLAR GELDİ

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Medipol Başakşehir ile oynanacak karşılaşma öncesi kötü bir dönemden geçen Fenerbahçe’yi motive etmek için aileleri ve taraftarların gönderilmiş olduğu mesajlar WhatsApp grubundan paylaşıldı.

Solunum aletine bağlı olarak Gaziantep müsabakasını izleyen taraftarın görüntüsü ise futbolcuları en oldukca etkileyen ayrıntı oldu.

Sarı Lacivertli ekip Fenerbahçe de bu motivasyon ile Medipol Başakşehir karşılaşmasına çıktı ve galibiyetle birlikte 3 puan hanesine yazıldı.

Fenerbahçe’nin 4-1’lik skorla kazanmış olduğu Medipol Başakşehir maçı her nasıl hakem Bahattin Şimşek’in verdiği kararların tartışmalarının gölgesinde kalsa da karşılaşmanın öncesi Sarı-Lacivertliler adına mühim hikayeler barındırıyor.

Fenerbahçeli futbolcular, Gaziantep Futbol Kulübü mağlubiyeti daha sonra son aşama stresli günler geçirirken, bu süreçte aileleri ve Fenerbahçeli taraftarların hikayeleri onların bu önemli Medipol Başakşehir sınavına yine motive olmalarını sağladı.

Çarşamba günü oynanan karşılaşma öncesinde Samandıra’da meydana getirilen hususi çalışmayla, bütün futbolcuların eşlerinden, kız arkadaşlarından ve evlatlarından sarı-lacivert formalı videolar alındı.

Bu videolar da maç günü bütün futbolculara WhatsApp uygulaması üstünden gönderildi. Videolarda özellikle “Bu işi bizim için yaptığınızı unutmayın. Bu maçı bizim için kazanın” mesajı vurgulandı.

TARAFTARIN VİDEOSU TÜM FUTBOLCULARI DERİNDEN ETKİLEDİ

Sarı-lacivertlilerin maça değişik duygularla çıkmasını elde eden bir başka video ise herkesi etkiledi.

60 yaşında bir Fenerbahçe taraftarının, solunum aletine bağlı bir halde cep telefonundan Gaziantep-Fenerbahçe müsabakasını takip etmiş olduğu görüntüsü bütün futbolcuları duygulandırdı.

Bu duygularla sahaya çıkan oyuncular son maçlara bakılırsa fazlaca daha mücadeleci ve müessir bir oyun ortaya koyarak 3 puanı aldılar, doruk yarışında da iddialarını kanıtladılar.

Süper Lig’in sarı lacivertli ekibi Fenerbahçe’de oyuncular Gaziantep mağlubiyetinin sebep olduğu yıkımı çok çabuk atlattılar.

enerbahçeli futbolcular, Gaziantep Futbol Kulübü mağlubiyeti daha sonra son aşama stresli günler geçirirken, bu süreçte aileleri ve Fenerbahçeli taraftarların hikayeleri onların bu önemli Medipol Başakşehir sınavına yine motive olmalarını sağladı.

Comments are closed.