fenerbahcenin transfer sureci sikintida 3buyukler

FENERBHAÇE’NİN TRANSFER SÜRECİ SIKINTIDA

Posted by
fenerbahcenin transfer sureci sikintida 3buyukler

Kanarya Fenerbahçe’de transfer süreci sıkıntıya düştü. Özellikle yabancı oyuncular ile bütçe de anlaşamayan Fenerbahçe’de nasıl bir adım atılacak neye karar verilecek şimdiden merak ediliyor. Yeni teknik direktörleri Vitor Periari ile beraber hızlı kararlar alan Fenerbahçe yeni sezona en iyi haliyle çıkmak istiyor.

En iyi halini oluşturabilmek için de yoğun bir hazırlık sürecine giren Fenerbahçe oyuncu revizelerine başladı bile. Bazı oyuncuları ile yola devam edip etmeyeceği kararını teknik direktöre bırakmayı seçen Fenerbahçe yavaş yavaş adımlarını atıyor.

Başarılı teknik hoca Vitor Periari tüm oyuncular ile görüşmelerini sağlıyor ve aynı zamanda da her oyuncunun sezon performanslarını içeren raporları da okuyor. Teknik direktör Vitor Periari’nin işi zorlu ve uzun.

fenerbahcenin transfer sureci sikintida 3buyukler 2

Yeni sezonda hem Periari hem de Fenerbahçe yönetimi şampiyon olmak için yarışacaklarını ve mücadele edeceklerini kendilerine inandırdılar. Hedefleri şampiyonluk ve artık dördüncü yıldızlarını almak.

Ali Koç bu sezon takımı ile beraber şampiyon olmak istiyor. Tekrar seçildiği ve 3 yıl boyunca hizmet edeceği Fenerbahçe’de şampiyonluk gururunu tatmak isteyen Ali Koç takımına, teknik hocasına ve taraftarlarına güveniyor. Fenerbahçe’nin hedefleri bu sezon daha net ve daha kesin. Bu sene şampiyon olmak için sahaya çıkacaklar ve rakiplerine izin vermeyecekler.

Ya Fener Ya Gümrük

Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Gökhan Gönül’ün takımda kalıp kalmayacağı belirsizliğini koruyor. Sezon hazırlıklarına 1 hafta önce başlayan Fenerbahçe, Gökhan Gönül’ü kampa davet etmedi. Bu olay Fenerbahçe’nin Gökhan Gönül’ü düşünmediğine yoruluyor. Oyuncunun menajeri, hem Fenerbahçe hem de Fatih Karagümrük ile temas halinde.

Gökhan Gönül için son karar ne zaman verilecek ve ne zaman ayrılık ya da devam etmek kararı duyurulacak oldukça merak ediliyor. Takım ile olan antrenmana Gökhan Gönül çağrılmadı o yüzden kafalarda hemen ayrılık soruları oluştu.

Vrsaljko İddiası

fenerbahcenin transfer sureci sikintida 3buyukler 3

2018 Dünya Kupası’nda final oynayan Hırvatistan’ın sağ beki Sime Vrsaljko, Fenerbahçe’ye önerildi, Fenerbahçe yönetimi, diz sakatlığı nedeniyle son 2 sezonda 60 maç kaçıran oyuncunun sağlık raporuna göre hareket edecek.

Fenerbahçe Sime Vrsaliko ile anlaşabilir.