Florian Grillitsch Yoğun İlgiyle Karşılaştı

Posted by

Florian Grillitsch yoğun ilgiyle karşılaştı ve bu durumda futbolcu, neye karar vereceğini şaşırdı. Sky Austria, 7 Ağustos 1995 doğumlu olan 26 yaşındaki genç Avusturyalı futbolcunun paylaşılamadığı haberini yazdı. Haberde birçok takımın futbolcu Grillitsch’i istediği yazıyordu. Sky Austria, yayınladığı haberde Türkiye’deki takımlardan Beşiktaş, Trabzonspor, Galatasaray takımlarının aynı oyuncunun peşinde olduğunu duyurdu.

Avusturyalı futbolcu, birçok takım tarafından isteniyor. Hatta İtalya, İngiltere’den bile futbolcu Florian Grillitsch’e ilginin olduğu belirtildi. Bu haberler üzerine futbolcunun özel yaşamı da futbol kariyeri de daha çok merak edilmeye başlandı. Grillitsch bakalım nasıl bir karar verecek? Oyuncu, en kısa sürede kararını açıklayacak mı?

Florian Grillitsch

Galatasaray, Beşiktaş, Trabzonspor Aynı Oyuncunun Peşinde

Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor aynı oyuncunun peşinde ve futbolcuyu paylaşamıyorlar. İtalya ve İngiltere bile oyuncu ile ilgileniyor. Birçok takımın peşinden koştuğu Grillitsch, en kısa zamanda kararını vereceğini belirtmişti. Oyuncunun hemen karar vermesi ve yeni takımına uyum sağlanması bekleniyor.

Grillitsch için hemen karar vererek, yeni takımında en üst seviyeye çıkması beklenmekte ve kulüplerle görüşmesinin daha hızlı olması da beklenilmektedir. Zaten oyuncu da çok kısa bir süre içerisinde karar vermek istediğini belirtmişti. Alman ekibi içerisinde ön libero olan ve çoğunlukla stoper görevi yapan Grillitsch’nin geçen sezon içerisinde 18 maça çıktığı da belirtilmiştir.

Trabzonspor Transferinde Sürpriz İsimler

Manchester United’ın yıldızının Trabzonspor yolunda olduğu belirtildi. Stoper için oyuncu düşünülmekte ve 2 sürpriz kişinin de bu kadroda olacağı planlanmaktadır. Trabzonspor transferinde sürpriz isimler olacak gibi gözüküyor. Fransız basını da bu konuyu gündemine taşıdı. Süper Lig son şampiyonu Trabzonspor olmuştu. Bordo Mavililerin stoper transferine yoğunlaştığını görüyoruz.

Trabzonspor birçok adayı değerlendirmektedir. Ancak 2 sürpriz isim diğerlerinden daha çok ön plana çıkmıştır. Manchester United yıldızı için girişimlere başlandığı öğrenildi. Stoper görevi için oyuncu seçimi halen devam etmektedir. Fransız basınının da bu konuyu haber yaptığını görüyoruz. Fransız basınına göre, Trabzonspor Gana ve Djku oyuncularını kadroya eklemek istiyor. Bu sürpriz iddialar devam ederken, bakalım hangi transferler olumlu sonuçlanacak, merakla bekleniyor.

Comments are closed.