Galatasaray Belhanda ve Diagne Tekliflerini Az Buldu

Galatasaray ekibinin iki başarılı oyuncusuna iki takımdan üçer milyon Euro’luk teklif geldi. Sarı kırmızılı kulüp Belhanda ve Diagne için yapılan bu teklifleri az buldu.

Sarı kırmızılı takımın başarılı isimleri arasında yer alan Belhanda ve Diagne için ise Katar’dan iki kulübün teklifte bulunduğu öğrenildi. Edinilen bilgilere göre iki kulübün de iki oyuncu için üçer milyon Euro fiyat teklifinde bulunduğu belirtildi.

Fakat teklifi az bulan Galatasaray Spor Kulübü, Faslı oyuncu için 5 milyon Euro isterken, golcü oyuncusunu ise bırakmayacaklarının bilgisini verdi.

Yeni sezon transfer hazırlıklarında, Maicon ve Mustafa Kapı’dan gelen 1.6 milyon Euro’nun 675 bin Euro’luk kısmı Etebo transferi için harcanmıştı. Sarı kırmızılı takımın geriye transfer için ayırabileceği 975 bin Euro’luk bir bütçesi kaldı.

Belhanda İçin 5 Milyon Euro

Bu dönemde Okay Yokuşlu transferi için kaynak oluşturmak isteyen cimbomda, Belhanda ve Digne için gelen teklifler ise yeterli gelmedi.

Katar’da iki kulübün iki isim için 3’er milyon Euro teklifte bulunduğu öğrenilirken, Galatasaray ise bu teklifi az buldu. Belhanda için 10, Diagne için ise 13 milyon Euro bonservis bedeli ödeyen sarı kırmızılı kulüp, teklifleri çok az bulurken, transfer dönemine ise 20 gün kaldı.

Adem Büyük’ün ayrılığının ardından Falcao’yu alternatifsiz bırakmak isteyemeyen sarı kırmızılı kulüp, Belhanda için de 5 milyon Euro talep etmeye karar verdi.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …