Galatasaray Cheikhou Kouyate İçin Görüşmelere Başladı

Yeni sezon hazırlıklarını sıkı bir çalışma temposu ile devam ettiren Galatasaray Spor Kulübü, Mensah ve Seri transferlerini tamamlamak istiyor.

Süper Lig’in sona ermesinin ardından tatile ayrılan spor kulüplerinde, yeni sezon hazırlıklarına tempolu bir şekilde devam ediliyor. Transfer döneminde hızlanma yaşanırken, Galatasaray ekibi de iddialı kadrosunu kurmak için yapılanmaya gidiyor.

Seri ve Mensah transferlerini de tamamlamak için çalışmalarını yoğunlaştıran sarı kırmızılı kulüp, top başı yapmadan önemli ölçüde kadrosunu kurmayı hedefliyor.

Tüm olası ihtimallere karşı alternatif isimlerin de gündemde olduğu dönemde, edinilen bilgilere göre bir isimle de kiralık hususunda görüşmeler başladı.

Crystal Palace ekibinde forma giyen başarılı sporcu Cheikhou Kouyate için temasa geçen cimbom yönetimi, alternatif listede yer alıyor.

Ön libero mevkide top koşturan başarılı futbolcu için görüşmeler başladığı öğrenilirken, Galatasaray’da özellikle orta saha takviyelerine önem veriliyor.

Alternatif Listede Yer Alıyor

Cheikhou Kouyate için görüşmelere başladığı öğrenilen aslanlarda, 30 yaşındaki tecrübeli oyuncuyla kiralık olarak sözleşme imzalanması da an meselesi olabilir.

Başarılı oyuncunun Mensah ya da Seri transferlerine karşı olası olumsuzluğa karşı alternatif olarak elde tutulduğu da edinilen bilgilere arasında yer alıyor.

Bu anlamda Senegalli sporcunun kiralanması adına da menajeri ile yakın temada geçilerek görüşmelere başlandı.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …