Galatasaray Derbi Hazırlıklarına Devam Ediyor

Süper Lig’in 23’üncü haftasında ezeli rakibi Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek olan Galatasaray ekibi, derbi müsabakasına sıkı bir şekilde hazırlanmaya devam ediyor. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapılan hazırlıklarda eksik ise son mücadelede ciddi anlamda sakatlık geçiren Mario Lemina oldu. Oyuncunun tedavisine ise hala devam edildiği bilgisi edinildi.

Süper Lig’de 23’üncü hafta müsabakası için Fenerbahçe ekibi ile karşı karşıya gelecek mücadele için Galatasaray ekibinde sıkı bir hazırlık süreci devam ediyor. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapılan müsabaka hazırlığının yönetiminde ise tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim yer alıyor.

Core Stabilizasyon İle Başlandı

Terim direktörlüğünde yapılan çalışmaya ise salonda core stabilizasyon çalışmaları ile başlandı. Sonrasında Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda ısınma hareketleri yapan sarı kırmızılı ekipler, sınırlı alanda pas çalışmaları ile devam ettiler. Ana bölümde dar alan dayanıklılığı ve çift kale maç yapılmasının ardından sona eren idmana, bugün de 11:30 itibariyle Florya’da devam edilecek.

Sakatlığı hala devam eden Mario Lemina’nın da tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …