Galatasaray Ekibi Nzonzi ile Yollarını Ayırdı

Sarı kırmızılı ekibin oyuncularından olan Steven Nzonzi, Fransa Ligue 1 ekiplerinden olan Rennes ile anlaştı. Sporcu ile olan sözleşme ise feshedildi.

Devre arasında başlamış olan transfer süreci bugün sona eriyor. Her takımın kadrosunu daha güçlü hale getirmek ve puan almak için pek çok transfer gerçekleştirdiği dönemde, fazla olan oyuncularla da anlaşmalar sona eriyor.

Sarı kırmızılı ekipte de Teknik Direktör Fatih Terim, kadro dışında bırakmış olduğu Steven Nzonzi ile yollarını ayırıyor.

Fransa Ligue 1 ekiplerinden olan Rennes ile anlaşmaya varan Fransız oyuncu ile de bu sebeple anlaşma sona erdir. Türk Futbol Federasyonu’n bildirilen gelişmede, oyuncunun performans yetersizliği sebebiyle kadro dışı olduğu gündemdeydi.

15 Maçta 1 Asist 31 yaşındaki orta saha mevkii oyuncusunun gelişi ise sezon başında olmuştu. Roma’dan kiralık olarak alınan Nzonzi, beklenen performansı Galatasaray ekibine gösteremedi. Geldiği günden bu güne kadar toplamda 15 maçta forma giyen Fransız oyuncu, yalnızca bir kez asist yapabilme başa

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …