Galatasaray İçin Nainggolan Transferi Başlamadan Bitti

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıklarına sıkı bir çalışma temposu ile devam eden Galatasaray, transfer hazırlıklarını da sürdürüyor. Sarı kırmızılı kulüpte bu süreçte gündeme gelen isimlerden biri de Inter’de forma terleten Nainggolan olmuştu.

İtalya Serie A ekibi Inter’de mücadele eden başarılı oyuncuyu kadrosuna almak isteyen Galatasaray için ise kötü haber geldi. Kulübün, yeni sezonda da Belçikalı yıldız ismi kadrosunda tutmaya karar verdiği öğrenildi.

Öte yandan ortaya atılan iddialara gör Inter Kulübü’nün, Nainggolan transferi için Galatasaray Spor Kulübü ile hiç görüşmediği iddiası geldi.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu hazırlıklarını sıkı bir tempo ile sürdürdüğü dönemde, Galatasaray ile adı sıkça anılan Nainggolan’da yeni gelişme yaşandı.

İtalyan kulübün Belçikalı yıldız ismi, yeni sezonda da kadrosunda tutmaya karar verdiği belirtildi.

Onu Almak İmkansız

Galatasaray ile herhangi bir resmi görüşmenin yapılmadığı ifade edilirken, konuya ilişkin ise Cagliarı Başkanı Giuli’nin söylediği sözler ortalığı karıştırdı.

Nainggolan’ı almanın imkansız olduğunu ifade eden Cagliari Başkanı Giulini, Inter yönetim kurulu ile toplantı yaptığını da ekledi. Ve Radja’yı takımda tutacaklarını söylediklerini belirtti.

İtalyan basınında yer alan bu haberlere göre Galatasaray’ın söz konusu transfer durumu kapanmış oldu.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …