Galatasaray

Galatasaray İki İsmi De Gözden Tamamen Çıkardı

Posted by

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Koronavirüs salgını sürecinde ise ekonomik bakımdan zor günlerin yaşandığı dönemde, sarı kırmızılı kulüpte ihtarname şoku yaşandı.

Süper Lig’e 2020-2021 hazırlıklarını sürdüren Galatasaray, ekonomik sıkıntılarla burun buruna gelmenin de sorunlarını aşmaya çalışıyor. Tüm dünyada etkisini gösteren yeni tip koronavirüs salgını, beraberinde ekonomik krizi de yaşatmayı sürdürüyor.

Bu dönemden son derece olumsuz etkilenen spor kulüplerinde ise, olabildiğince düşük maliyetlere indirgeme yapılarak işin içinden çıkılmaya çalışılıyor.

Galatasaray Spor Kulübü açısından da son derece sıkıntılı günlerin yaşandığı dönemde, sarı kırmızılı kulüp ihtarname ile sarsıldı.

Kulüp için son derece zor günlerin geçtiği dönemde ise iki isim cimbomu zora sokmuştu. Feghouli ve Belhanda bu dönemde kulübün borçsuzluk kağıdına imza atmazken, indirime de yanaşmamışlardı.

Satışa Çıkacaklar

İki isimle zorluk yaşayan Galatasaray Spor Kulübü ise, iki oyuncuyu da tamamen gözden çıkardı. Pandemi döneminde finansal krizi görmezden gelerek, kulübü zora sokan ve ihtarname  çekerek şaşırtan iki oyuncu için veda zamanı ise yaklaşmış durumda.

Bu zorlu dönemde Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz de Feghouli ve Belhanda için çok yorduklarını belirtmişti.

Edinilen bilgilere göre Teknik Direktör Fatih Terim’in de onayıyla iki sporcu da satışa çıkacak.

Güncel Yazılar

Comments are closed.