Galatasaray Spor Kulübü Menajer Ücretlerini Yalanladı

Süper Lig ekiplerinden olan Galatasaray Spor Kulübü, son zamanlarda sık sık gündeme gelen menajer meselesine ilişkin açıklama yaptı. Yüksek ücretlerin ödendiğine ilişkin iddiaları yanıtlayan sarı kırmızılı kulüp, açıklamayı ise resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirdi.

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray Spor Kulübü, son günlerde sık sık gündeme gelen menajerlik konusuna açıklık getirdi. Yüksek ücretlerin ödediğine ilişkin pek çok iddia yer alırken, sarı kırmızılı kulüp ise resmi internet sitesi üzerinden açıklamada bulundu.

Son zamanlarda sıkça gündemde yer alan menajerlerin yüksek ücretlerine ilişkin çıkan haberleri yalanlayan sarı kırmızılı kulüp, iddialarla ilgili açıklık da getirdi.

Yapılan açıklamaya göre, son zamanlarda çeşitli mecralarda Galatasaray Spor Kulübü’nün futbolcu menajerlerine yüksek komisyon ücretleri ödediği ifade edildi. Söz konusu iddiaların asılsız olduğunu belirten Galatasaray, haberlerin sıkça yer alması nedeniyle de açıklama yapılması gerektiğinin düşünüldüğünü belirtti.

Resmi Açıklama Yapıldı

Haberlerde sözü edilen sözleşmede belirtilen ücretin ise, söz konusu  menajere olan geçmiş dönem borçları da dahil edilerek yapılandırılması sonucunda oluşan toplam rakam olduğunun bilgisi verildi.

Kulübün resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklama ile, konuya ilişkin iddialar yalanlanırken, kafalardaki soru işaretinin de giderilmiş olması kulüp adına önemli bir gelişme olarak yeni haberlerde yer aldı.

Güncel Yazılar

     

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …