Galatasaray Spor Kulübü’nden Ndiaye Açıklaması

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu hazırlıklarına tempolu bir şekilde devam ediliyor. Gelecek sezon için takviye çalışmalarını sürdüren Galatasaray Spor Kulübü ise henüz istenilen transferlere imzayı atamadı. Hakkında çıkan birtakım iddiaları ise yalanladı.

Süper Lig’in yeni sezonunun başlamasına günler kala, Galatasaray Spor Kulübü, hala taraftarı heyecanlandıran transfere imza atamadı.

Önceki sezon istediği performansı sergileyemeyen ve şampiyonluktan hayli uzaklaşan sarı kırmızılı kulüp, yeni sezonda ise şampiyonluk adaylar olmak istiyor.

Gündemde Yer Almıyor

Transfer sürecinin son derece tempolu bir şekilde geçtiği dönemde, Galatasaray Spor Kulübü ise Badou Ndiaye transferi ile spor gündemine bomba gibi düştü.

Badou Ndiaye transferlerine ilişkin ise sarı kırmızılı kulüpten açıklama geldi. Yapılan açıklamayla transferin yalanlandığı belirtildi.

Ndiaye’nin transfer edildiğine yönelik haberleri yalanladı. Galatasaray Kulübü, yapmış olduğu açıklamada bazı medya organları tarafından ortaya atılan asılsız transfer iddiaları üzerine açıklama gereği duyulduğunu belirtti.

Bir dönem sarı kırmızılı kulübe hizmet eden profesyonel futbolcu Badou Ndiaye’nin, transfer edileceğine ilişkin haberlerin ise tamamen gerçek dışı olduğunu ekledi.

Yapılan açıklamada ayrıca rakip takımla da yollarını ayıran bazı isimlerin transfer edilmesinin de kulübün hiçbir zaman yönetim kurulunun gündeminde yer almadığına özellikle dikkat çekildi.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …