Galatasaray

Galatasaray Transfer Hazırlıklarına Devam Ediyor

Posted by

Gelecek sezonun hazırlıklarına devam eden Galatasaray ekibinde transfer sürecine ilişkin gelişmeler yaşanıyor. Sarı kırmızılı takımın tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim de Bellegarde transferine onay verdi. Öte yandan takımın transfer listesinde ön libero oyuncusu Nampalys Mendy’yi listesine aldı.

Yeni sezonun transfer hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediliyor. Bu sezon için şampiyonluk umudunu kaybeden Galatasaray da daha iddialı bir kadro kurmak için çalışmalarına başladı.

Fransa 2. Ligi’ne düşüş yaşayan Strasbourg ekibinden Jean Bellegarde ve Leicester City ekibiyle de bu süreçte daha sık görüşülmeye başlandı. Ön libero mevki oyuncusu olan Nampalys Mendy Galatasaray’ın transfer listesine alınırken, Bellegarde transferi için de Fatih Terim’den onay geldi.

Fatih Terim Henüz Onay Vermedi

Yeni sezonda daha güçlü ve sağlam bir kadro kurmak isteyen sarı kırmızılılar, Mario Lemina ile yollar ayrılmıştı. Bellegarde transferini de bir an önce bitirmek isteyen sarı kırmızılılara verilen ücretin ise 10 milyon Euro olduğu öğrenildi. Strasbourg’un bu kadar ücret talebinde bulunması ise cimbomu düşündüren durumlardan biri oldu.

Leicester City ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek ön libero oyuncusu Nampalys Mendy ile de anlaşmaya yakın olan Galatasaray, Fatih Terim’in onay vermesini bekliyor.

Güncel Yazılar

Comments are closed.