Selçuk İnan

Galatasaray Ve Fenerbahçe Derbisi Öncesinde Selçuk İnan’dan Açıklama Geldi

Posted by

Süper Lig’in 23’üncü haftasında 23 Şubat Pazar günü gerçekleşecek olan Galatasaray ve Fenerbahçe ekiplerinin derbi mücadelesi için şimdiden nefesler tutuldu. İki ekip de bu süreç içerisinde yoğun bir şekilde hazırlıklarını sürdürürken, ilk açıklama sarı kırmızılı ekibin kaptanı Selçuk İnan’dan geldi.

Süper Lig’de 23’üncü hafta heyecanı Galatasaray ve Fenerbahçe ekipleri arasında yaşanacak. 23 Şubat Pazar günü oynanacak derbi müsabakası için, ilk açıklama cimbomun kaptanı Selçuk İnan’dan geldi.

Ali Sami Yen 1905 Derneği’nin (ASY 1905) açılış törenine katılım sağlayan Selçuk İnan, derbi öncesinde basın mensuplarına yapmış olduğu açıklamada, kendisine yöneltilen sorulara da cevap verdi. Fenerbahçe’yi kendi evinde yenemedikleri sorusuna ise “İnşallah bu sefer kazanırız.

Beşiktaş’ta Maçka Residences’de düzenlenen dernek açılışında açıklama yapan İnan, yapmış olduğu açıklamada, ekibin kimin maçı kazandığına değil kimin sezon sonunda şampiyon olduğuna önem verdiklerini de ayrıca belirtti.

“Özel bir maç ama sonuçta 3 puan veriyorlar”

Ayrıca yapmış olduğu açıklamada derbi maçlarının çok önemli olduğunu ve herkesin 1 sene boyunca bu karşılaşmaları beklediklerini de belirten takım kaptanı, “Derbinin bizim için diğer maçlardan bir farkı yok. Özel bir maç ama sonuçta 3 puan veriyorlar” ifadelerini kullandı.

Comments are closed.