Mbaye Diagne

Galatasaray Zorda Kaldı Mbaye Diagne İçin Teklifleri Açtı

Posted by

Süper Lig’de yeni sezonun başlamasına az bir zaman kala, transfer çalışmalarında hareketlilik arttı. Transfer hazırlıklarında orta saha mevki beklenen takviyeyi henüz gerçekleştirmemiş olan Galatasaray ise, elindekileri çıkarmanın planlarına girişti.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonuna hazırlanan ve yeni sezonda şampiyonluğun adaylarından olmak isteyen Galatasaray, transfer çalışmalarında gaza bastı. Orta saha mevki için henüz ses getiren bir transfere imza atmamış olan sarı kırmızılı kulübün, bu alana takviye yapabilmesi için ise elinden birkaç ismi gözden çıkarması gerekecek.

Galatasaray taraftarının tepkisini toplayan sarı kırmızılı yönetim, bu alana takviye yapmak adına harekete geçerek yoğun mesai harcamaya başladı. Edinilen bilgilere göre Babel ve Belhanda’yı satamayan sarı kırmızılı kulüp, orta alana takviye yapabilmek için elinden futbolcu çıkarmak zorunda kaldı.

Bu anlamda ortayı güçlendirmek isteyen ve taraftarların tepkisine kulak veren cimbom, Mbaye Diagne için gelecek teklifleri değerlendirmeye karar verdi.

Satılabilir Listesine Adı Girdi

Mbaye Diagne için gelecek tekliflere açık olacak olan Galatasaray yönetimi, başarılı oyuncuyu da satılabilir listesine aldı.

UEFA Finansal Fair Play kapsamında transfer yapmak adına satmak zorunda olan ve Maicon ve Mustafa Kapı’dan da 1.6 milyon Euro alan cimbom, Senegalli forvet oyuncusuna iyi teklif gelmesini bekliyor.

Güncel Yazılar

Comments are closed.