Galatasaray’da Arda Turan Gelişmesi

Süper Lig’de şampiyonluk mücadelesi veren Galatasaray ekibinin eski efsane oyuncularından olan Arda Turan ile ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Sarı kırmızılı takıma gönülden bağlı olan başarılı oyuncu, tekrardan cimbom formasını giymek istediğini ise açık açık ifade ediyor. Fakat takımın tecrübeli Teknik Direktörü Fatih Terim bu transferi istese de, ara transfer döneminde ise yönetim tarafından onaydan geçmedi.  

Yeni sezona hazırlık yapılan süreçte ise sarı kırmızılı takımın transfer sürecinde Arda Turan adı tekrar anılmaya başladı. Efsane futbolcu için gelişmeler devam ederken, oyuncunun durumuna ilişkin yeni kararlar alınmaya başladı.  

Gelecek Sezonda Forma Giyebilir  

Galatasaray taraftarını da heyecanlandıran Arda Turan gelişmesi de merak edilmeye başlandı. Gelecek sezonda hem yerli hem de bonservisi elinde bulunan sporculara yönelme kararı alan yönetimin bu dönemdeki gündemlerinden biri de efsane sporcu oldu.  

Ara transfer sürecinde Başakşehir ile sözleşmesini fesheden eski öğrencisini kadrosunda görmenin planlarını yapan Fatih Terim, Mustafa Cengiz engeli ile karşı karşıya gelmişti. Fakat bu kez teknik adam Turan’ı kadrosuna almanın planlarını yapıyor olabilir.  

Turuncu lacivertli takımla sözleşmesini sona erdiren Arda Turan ise, sonrasında tekrar bir takımla anlaşmaya gitmedi.  Bir süredir futbol oynamaya 33 yaşındaki tecrübeli sporcunun ise gelecek sezonda tekrar Galatasaray formasını giymesi bekleniyor.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …