Galatasaray'da Ayrılıklar

Galatasaray’da Ayrılıklar Devam Ediyor

Posted by

Yeni bir yapılanmaya giden Galatasaray’da kadroda düşünülmeyen oyuncuların gönderilmesi gündemde. Babel’in Ajax’a gönderilmesi ile başlayan süreçte Nagatomo ve Nzonzi ile de yolların ayrılması düşünülüyor. Galatasaray’da ayrılıklar devam ederken bir yandan da takıma yeni katılacak oyuncular için de görüşmeler devam ediyor.

Nzonzi’nin Taliplileri Var

Kadro dışı bırakılan ve kadroda düşünülmeyen yıldız oyuncunun sözleşmesinin fesh edilmesi planlanan Nzonzi’ye PSG ve Aston Villa talip oldu. PSG Teknik Direktörü Tomas Tuchel’in oyuncu ile iletişime geçtiği belirtiliyor. PSG’nin yanı sıra Aston Villa’nın da Nzonzi için istekli olduğu biliniyor. Aston Villa’nın yıldız oyuncu için kiralama teklifiyle Galatasaray’ın kapısını çalması bekleniyor. Roma’dan büyük umutlarla transfer edilen yıldız oyuncunun ara dönemde gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Nagatomo İle Yollar Ayrılıyor

Tecrübeli sol bek oyuncusu Nagatomo da kadroda düşünülmüyor. Daha önce oyuncunun alacaklarına karşılık sözleşmesinin feshedilmesi gündemde iken tekliflerin gelmesi transfer yoluyla ayrılık olabileceği ihtimallerini artırdı. Nagatomo’nun bazı kulüplerle görüşmesiyle Galatasaray bu transferden bonservis kazanabilir. Babel ile başlayan Galatasaray’da ayrılıklar Nagatomo ve Nzonzi ile devam edecek.

Comments are closed.