GALATASARAY’DA HATAYSPOR HAZIRLIKLARI

galatasarayda hatayspor hazirlikleri 3buyukler

Spor Toto Süper Lig kapsamında 32 hafta mücadelesinde Lig’in flaş ekibi Hatayspor ile kozlarını paylaşacak olan Süper Lig’in sarı kırmızılı ekibi Galatasaray kritik mücadele öncesi karşılaşmanın hazırlıklarına Florya Metin Oktay tesislerinde yapmış olduğu idman ile start verdi.

Sarı kırmızılı ekip Galatasaray’da yaşamış olduğu şanssız sakatlık sonrası iyileşme sürecini tamamlayan tecrübeli savunma oyuncusu Emre Taşdemir’in idmanın tümünde ekiple birlikte antrenman yapması Galatasaray teknik heyetini sevindirdi.

MİLLİ TAKIMA GİDEN OYUNCULAR

Ligde şampiyonluk kadına siyah-beyazlı ekip Beşiktaş ile kıyasıya bir mücadeleye devam eden sarı kırmızılı ekip Galatasaray Spor Toto Süper Lig kapsamında oynayacağı 32. hafta mücadelesinde kozlarını paylaşacak olduğu Hatayspor için mücadelenin hazırlıklarına tesislerinde yapmış olduğu çalışmalar ile başladı.

Florya Metin Oktay tesislerinde düzenlenen idmanda Öncelikle ısınma hareketleri ile ve genel kuvvet antrenmanları ile başlanırken ardından detaylı pas çalışması yapıldı. pas çalışmalarının idmanın büyük bir bölümünü oluşturmasından sonra oyuncular yenilenme ve soğuma çalışmaları ile birlikte idmanı tamamladılar.

Milli takım kampında bulunan yetenekli oyuncular Taylan Antalyalı, Henry Onyekuru, Ryan Babel, Peter Etebo, Martin Linnes, Ryan Donk, Mostafa Mohamed, Emre Kılınç ve Gedson Fernandes  Hatayspor karşılaşması hazırlıklarının yapıldığı idmanda yer almadı. 25 Mart tarihinde milli takım kampına katılacak olan Feguli ise takımla çalışmaya devam etti.

EMRE TAKIMA DÖNDÜ

Geçirmiş olduğu şanssız sakatlığın ardından iyileşme sürecine giren tecrübeli defans oyuncusu Emre Taşdemir Hatayspor karşılaşmasını için yapılan idmanın tümünde takım arkadaşları ile birlikte antrenman yaptı. Sarı kırmızılı ekip Galatasaray Süper Lig’in 32 hafta mücadelesinde Hatayspor ile oynayacağı mücadelenin hazırlıklarına Florya Metin Oktay tesislerinde yapacağı idmanlara devam edecek.

galatasarayda hatayspor hazirlikleri 3buyukler 2

Florya Metin Oktay tesislerinde düzenlenen idmanda Öncelikle ısınma hareketleri ile ve genel kuvvet antrenmanları ile başlanırken ardından detaylı pas çalışması yapıldı. Pas çalışmalarının idmanın büyük bir bölümünü oluşturmasından sonra oyuncular yenilenme ve soğuma çalışmaları ile birlikte idmanı tamamladılar.

Milli takım kamplarında yer alan sarı kırmızılı ekip Galatasaray’ın birbirinden yetenekli oyuncuları yapılan antrenmanlarda takımlarının yanında yer alamadılar. Feghouli ise milli takım kampına gitmeden sarı kırmızılılar ile antrenmana çıktı.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …