Galatasaray’da Hazırlık Maçları Hızla Devam Ediyor

Posted by

Sarı kırmızılı Galatasaray’ın Avusturya kampında hazırlık maçları hız kesmeden devam ediyor. Aslanlar hem yeni teknik hocaları ve teknik ekip ile beraber uyum yakalamak hem de yeni gelen transferler ile beraber 90 dakika boyunca aynı dili konuşabilmek için yoğun saatler çalışıyorlar.

Sarı kırmızılı Galatasaray Avusturya kampındaki ilk iki hazırlık maçında beklediği performansı alamadı. İlk hazırlık maçı olarak Sturm Graz’a 2-1 yenilirken ikinci hazırlık maçında da Mol Fehervar’a takımına 1-0 yenildi. Taze teknik direktör Okan Buruk henüz takımı ile beraber bir galibiyet yaşamadı. Galibiyet alarak moral toplamak isteyen Galatasaray takımında savunmadan Marcao’nun eksikliği hissediliyor.

Galatasaray’da Sergio İlk Maçına Çıkıyor

Galatasaray’ın en yeni transferi Sergio Oliveria Avusturya kampındaki üçüncü hazırlık maçında takım ile beraber sahaya çıkacak. Bir süredir kamp kadrosunda yerini alan ve takımla beraber antrenman yapan Sergio hazırlık maçın da nasıl bir performans sergileyecek merak ediliyor.

Çekya temsilcisi Sigma Olomouc Galatasaray’ın Avusturya kampındaki üçüncü hazırlık maçı rakibi. Böyle hazırlık maçlarında özellikle teknik direktörler tüm oyuncularını deneyerek ve gözlemleyerek oyun kuruyor. Okan Buruk gibi yeni ve taze bir teknik direktörseniz eğer tüm oyuncuları sırayla gözlemlemek en doğru kararlardan birisi. Sergio Oliveria’nın geçen yılki istatistikleri oldukça başarılı.

Başarılı bir stoper ve gol oranları, asist oranları oldukça yüksek. Galatasaray yeni oyuncusundan maksimum verim almak istiyor. Sigma maçında en iyi şekilde sahaya çıkıp ve en yüksek performans ile maça katkı sağlaması beklenen Sergio’nun sonucunu tüm takım ve taraftarlar heyecanla bekliyor.

Galatasaray Sigma Maçı Ne Zaman ve Saat Kaçta

Sarı kırmızılılar Avusturya’nın Graz kentinde kampa devam ederken bir yandan da hazırlık maçlarına devam ediyorlar. Bu akşam, 16 Temmuz Cumartesi saat 20.00’de Çekya temsilcisi Sigma Olomouc ile karşı karşıya gelecek.

Galatasaray’ın Avusturya’daki son hazırlık maçı da 19 Temmuz Salı günü oynanacak. Pardubice (Sportzentrum Graz-Weinzödl) ile 19 Temmuz akşamı 19.00’da karşı karşıya gelecek olan Galatasaray bu maçın ardından İstanbul’a dönecek ve ikinci yurt dışı kampına kadar Florya Tesislerinde çalışmalarını sürdürecek.

Comments are closed.