Galatasaray’da Seferovic’in Anlaşması

Posted by

Seferoviç için yapılacak anlaşma oldukça merak ediliyordu. Galatasaray, santrfor transferini tamamlayacak mı merak edilmekte ve opsiyonlu kiralama mevzusu da bu merak edilenler listesine girmektedir. Haris Seferoviç için 3.5 milyon Euroluk satın alım opsiyonu kiralaması hususunda Benfica ile bir anlaşmaya varıldı. Haris Seferoviç anlaşması, futbol takipçilerinin en çok merak ettiği konulardan biriydi. 

Sarı Kırmızılılar tarafından ise santrfor transferi hususunda bir anlaşmaya varılması hususu uzun süredir uğraşılan bir konuydu. Haris Seferoviç ile ilgili satın alma opsiyonu, oyuncunun oynayacağı maç sayılarına göre devreye girecek konusunda anlaşmaya varıldı. Galatasaray uzunca bir zamandır bu santrfor transferi ile ilgili uğraş veriyor, konuyu sonuca bağlamaya, tamamlamaya çalışıyordu. Sarı Kırmızılı ekibin mutluluğu, bu anlaşmanın sonuca varmasıyla zirveye çıktı. 

Anlaşma Tamamlanıyor

Haris Seferoviç için 3.5 milyon Euro’ya Benfica ile anlaşmaya varıldı. Haris Seferoviç, 30 yaşında ve Bosna kökenli olan başarılı bir futbolcudur. Bosna kökenli olan Seferoviç, İsviçreli bir milli futbolcudur. 22 Şubat 1992 doğumlu olan ve 1.89 m boyundaki genç futbolcunun transfer anlaşması futbol camiası tarafından oldukça merak ediliyordu. Anlaşmanın olduğu ve tamamlandığı haberlerinin üzerine taraftarları ve Galatasaray’ı bir sevinç kapladı. 

Galatasaray bu transfer için uzunca süredir uğraşmaktaydı. Primeira Liga ekiplerinden Benfica’da forma giyen 30 yaşındaki futbolcu, son dönemlerde fazlasıyla adından sözettirmeye başlamıştır. Amina Seferoviç ile evlenmiş olan Haris Seferoviç’in günlük, özel yaşamı da taraftarları tarafından merak edilen diğer konular arasındadır. 

Seferoviç İçin Son Durum

Seferoviç için son durum belirlendi. Anlaşma tamamlandı. Haris Seferoviç bu transfer ile gündeme düştü. Santrfor transfer tamamlanınca Sarı Kırmızılı ekibin sevinci tamamlanmış oldu. 3.5 milyon Euro satın alma opsiyonu ile anlaşmaya varıldı ve gelişmeler, taraftarlar ve futbol camiası tarafından yakından takip ediliyor. 

Seferoviç için satın alma opsiyonunun, oynanacak maçların sayısına bağlı olduğu da gelen son bilgiler arasında yer alıyor. Galatasaray’ın zaten Haris Seferoviç’in peşinde olduğu biliniyordu. Haris performansları ile de futbol taraftarlarını etkilemiş durumda gibi görünüyor. Galatasaray bu transferden memnun ve son gelişmelerde bakalım neler olacak. Seferoviç’in transferi sonrası neler yaşanacağı takip edilmektedir.

Comments are closed.