galatasaraydan sasirtacak atilim 3buyukler

Galatasaray’dan Şaşırtacak Atılım

Posted by
galatasaraydan sasirtacak atilim 3buyukler

Galatasaray transfer haberlerinin her gün bir yenisi futbol camiasının gündemine düşüyor. Luyindama yerine David Zima gelecek haberleri tüm Cimbom taraftarlarını şimdiden heyecanlandırdı. Sarı Kırmızılılarda gençlik ateşi bir türlü sönmeyecek gibi duruyor.

Cimbom Galatasaray, stoper oyuncusunu da genç bir futbolcuyla tamamlamanın peşinde. Sarı Kırmızılıların bu stratejisi ile tüm takım gençlik operasyonu geçirmiş olacak, gençlik futbol takımı tamamlanacak.

Luyindama performansı ile biraz gözden düşmüştü bu aralar. Luyindama yerine David Zima’nın getirilmesi planlanıyor.

David Zima Luyindama’nın Yerine Geliyor

Cimbom Kongolu yıldız futbolcunun yerine scout ekibinden gelen önermeyi düşünüyor ve uygulamaya karar verdi. Scout ekibi Slavia Prag’ın 20 yaşında olan stoper oyuncusu David Zima’yı önermişti. Kadroya monte edilecek ve Cimbom’a girecek isim belli oldu.

galatasaraydan sasirtacak atilim 3buyukler 2

David Zima oyuncusu ile Sarı Kırmızılılar yönetimi iletişime geçti ve teklifler yapıldı. Cimbom, performansı bu aralar düşüşe geçen oyuncu Luyindama’yı satmayı planlıyor ve genç bir oyuncunun yerine alınması hedefleniyordu. David Zima bu seçilen oyuncu oldu.

Galatasaray, Slavia Prag formasını giymiş olan 20 yaşındaki genç, başarılı futbolcu stoper David Zima ile iletişime geçti. Teknik Direktör ve yönetim, zaten Luyindama’nın takımdan gönderilmesini planlıyordu.

Çek futbolcu ile temasa geçildi bile. Geçen yılda Olomouc’tan 1.3 milyon Euro bonservis ücretiyle Slavia Prag’a transfer oldu David Zima. Bu transferin ardından Sarı Kırmızılıların yeni gözdesi artık David Zima oldu ve transfer çalışmalarına başladılar. David Zima futbolcu olarak başarılı bir geçmişe sahip ve 2024 yılında başarılı oyuncunun sözleşmesi zaten sona eriyor.

Luyindama Cimbom’dan Transfer Ediliyor

galatasaraydan sasirtacak atilim 3buyukler 3

Sarı Kırmızılılar, Çekya Milli Takımından önceden 2 kez forma giymiş olan David Zima’yı, genç yaşına rağmen bu derece başarılı olan futbolcuyu transfer etmek, takıma aldırmak istiyor. İtalyan ve Alman takımlarının da başarılı futbolcunun peşinde olduğu zaten biliniyordu. David Zima’nın piyasa değerinin güncel olarak 7.5 milyon Euro olduğu biliniyor. 2024 yılında başarılı futbolcunun sözleşmesinin biteceği biliniyor.

David Zima ön liberoda da oynayabilen genç bir oyuncu. Performansı ile dikkatleri üzerine çeken ve Cimbom yönetiminin de ilgi alanına giren futbolcu Zima’nın transfer ile ilgili ne söyleyeceği de henüz belli değil.