Galatasaray

Galatasaray’ın Çaykur Rizespor Maçı Antrenmanı İptal Edildi

Posted by

Süper Lig’in 27’inci haftasında Çaykur Rizespor ile karşı karşıya gelecek olan Galatasaray ekibi antrenmanını iptal etme kararı aldı. Öncesinde saat 17:00’ye ertelenen idman, sonrasında iptal edildi.

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında Beşiktaş ile kozlarını paylaşan ve müsabakadan 0-0 golsüz beraberlikle ayrılan sarı kırmızılı ekip, 27’inci hafta mücadelesi için Çaykur Rizespor ile karşı karşıya gelecek. Müsabakanın hazırlıklarına Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapılması planlanan maçın ertelenmesi yönünde karar kılındı.

Önce Ertelendi Sonra İptal Edildi

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde bugün yapılması planlanan Galatasaray antrenmanı ise, öncesinde saat 17:00’ye ertelendi, sonrasında ise iptal edilmesine karar verildi.

Bugün hazırlıklarına başlayacak olan sarı kırmızılılar, bu sebeple de Karadeniz ekibi ile olacak mücadelenin hazırlıklarına başlayamadı.

Derbi mücadelesinin ardından 2 gün izin yapan aslanlar, bu süreçte koronavirüs salgını sebebiyle liglerin ertelenmesi durumu sebebiyle de antrenman programının net bir hale gelmediği için, idmanını öncesinde ertelendi sonra ise tamamen iptal etti.

Sarı kırmızılı ekip, bu süreçte Çaykur Rizespor maçına ne zaman hazırlanmaya başlayacak merak ediliyor.

Comments are closed.