Henry Onyekuru

Galatasaray’ın Yüzünü Güldüren Haber Onyekuru’dan Geldi

Posted by

Süper Lig’in 26’ıncı haftasında yaşanacak olan Galatasaray ve Beşiktaş derbisinin hazırlık sürecinde sakatlık geçiren Henry Onyekuru’dan iyi haber geldi. Antrenmanda sakatlık geçiren sarı kırmızılı oyuncu, takım ile beraber çalışmalara tekrar başladı.

Süper Lig’de 26’ıncı hafta müsabakası için Beşiktaş derbisine hazırlık yapan Galatasaray ekibinin başarılı Nijeryalı oyuncusu Henry Onyekuru, antrenman sırasında sakatlık geçirmişti. Bu sakatlığın ardından tüm sarı kırmızılıları korkutan durum, son buldu. Sarı kırmızılı oyuncu, takım ile birlikte çalışmalarına tekrar başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahası’nda dün gerçekleştirilen idmanla devam eden derbi hazırlığında, cimbom ekibi ile beraber hazırlıklara kaldığı yerden devam eden oyuncunun iyileşen sağlık durumu yüzleri güldürdü.

Isınma hareketleri ile başlayan idmanda, sonrasında ekip gruplara ayrılarak 5’e 2 dar alanda pas oyunu oynadı. İdmanın ana bölümünde yenilenme koşusu yapan aslanlar, soğuma hareketleri yaparak idmanı tamamladılar.

Adem Büyük Hala Yok

Takımdaki Adem Büyük eksiği ise hala devam ediyor. Tedavisine hala devam edilen büyük antrenmanda yer almazken, sarı kırmızılı ekip derbi hazırlıklarına bugün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde yapacağı idman ile devam edecek.

Comments are closed.