Diagne

Galatasaraylı Diagne De Tuvalet Kağıdı Sektirme Akımına Uydu

Posted by

Çin’in Wuhan kentinde 2019 yılının son günlerinde ilk vaka ile kendini gösteren koronavirüs salgın haline geldi. Dünya Sağlık Örgütü tarafından da pandemi olarak ilan edilen küresel salgın, Türkiye’de de hızla artan bir sayı ile ilerlemeyi sürdürüyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından ise vaka sayısının artması üzerine ülkede spor organizasyonları ilk adım olarak seyircisiz oynanmaya karar verildi. Ardından ise 1 haftada sayının günden güne artması sebebiyle tüm spor organizasyonlarının ertelenmesine karar verildi.

Tüm dünyayı kısa sürede etkisi altına alan yeni tip koronavirüs, gündelik yaşamı etkilemenin yanı sıra, spor organizasyonlarının da ertelenmesinde etkili oldu. Dün akşam itibariyle tüm liglerin süresiz olarak ertelenmesinin kararının ardından ise Galatasaray ekibinin Club Brugge ekibinde forma giyen kiralık oyuncusu, sosyal medyada gerçekleşen bir akıma uydu. Sarı kırmızılı ekibin oyuncusu Diagne, tuvalet kağıdı sektirerek akıma uydu. Görüntüleri ise sosyal medya üzerinden paylaşan başarılı sporcu, kısa sürede gündeme oturan isimlerden biri oldu.

Galatasaray Formasını Giydi Video Çekti

Galatasaray ekibinin Club Brugge ekibinde forma giyen kiralık oyuncusu Diagne de cimbom formasını sırtına geçirerek akıma uydu. Tuvalet kağıdı sektirdiği videosunu sosyal medya üzerinden paylaşan sporcu, kısa sürede gündem oldu.

Comments are closed.