Gökhan Ünal

Gökhan Ünal’dan Art Arda İtiraflar Geldi

Posted by

Süper Lig’in gol kralı olan Gökhan Ünal, geçmiş döneme ilişkin transferlerinde bilinmeyenleri tek tek anlattı.

Önceki sezonlarda Trabzonspor ve Fenerbahçe ekiplerinde forma giyen ve adı Galatasaray ile de anılan Gökhan Ünal, önemli açıklamalarda bulundu.

Kayserispor forması giydiği 2005-2006 sezonunda toplam 25 gole adını yazdırarak gol kralı olan Gökhan Ünal, Galatasaray transferi dönemini anlattı.

Şimdilerde Kayserispor ekibinde yardımcı antrenör görevinde yer alan 37 yaşındaki eski futbolcu, Fatih Terim tarafından Milli Takım aday kadrosunda da yer almıştı. Bu süreçte ay yıldızlı forma için geldiği günlerde, Galatasaray’la da görüştüğünü ekledi. O dönemin Başkanı Adnan Polat’ın kendisini havalimanından da aldırdığını belirterek, görüşüp anlaştığını söyledi. Galatasaray ekibine dönme durumu olmuş olsa da, Kayserispor yönetiminin bu transfere izin vermediğini vurguladı.

İstediğim Takımda Oynayamadım

Gökhan Ünal, sarı kırmızılı takımda oynamayı istemiş olsa da, kariyeri boyunca kendi istediği takımda hiç oynamadığının altını çizdi.

Kayserispor’da çok iyi bir takımı olduğunu da ekleyen eski futbolcu, Süper Lig’de 25 gole, kupada ise 7 gole adını yazdırarak ‘Gol Kralı’ olduğunu da hatırlattı.

O dönemde başarısı üzerine transfer teklifleri aldığını da söyleyen Ünal, Avrupa’dan da ciddi teklifler aldığını ve Avrupa’da forma giymeyi de çok istemiş olduğunu belirtti.

 

 

Comments are closed.