Hakkı Yalçın’dan Olay Sözler

hakki yalcindan olay sozler 3buyukler

Fotomaç Gazetesi Yazarı Hakkı Yalçın, olay sözler içeren bir yazı paylaştı. 4-3 biten derbiyi, transfer politikalarını, oyuncuların performaslarını ve takımların durumunu yorumladığı yazısına, Fenerbahçe’nin durumunu ile başladı.

Fenerbahçe’nin transfer politikasını doğru bulmadığını belirten Hakkı Yalçın, takıma birçok transfer yapmak marifet değil dedi.

Bir oyuncuyu yüksek değerlerde satıp, yerine dört – beş futbolcu almanın her zaman işe yaramadığını söyleyen Hakkı Yalçın, gelen oyuncular giden bir oyuncunun yerine dolduramıyor dedi.

Fenerbahçe’nin derbide kaybettiği puanları adeta ileride mumla arayacağını ifade eden Hakkı Yalçın, çevresindeki Fenerbahçe’li arkadaşlarının böyle düşünmemesine anlam veremediğini belirtti. Fenerbahçe’li arkadaşlarının kendisine kaybedilen puanların telafi edilebileceğini ve her takımın puan kaybettiğini söylemesi üzerine, yıllardır şampiyon olamayan Fenerbahçe’nin, diğer takımlardan bir farkının olması gerektiğini ve böyle bir ligde her puanın kendileri için adeta altın değerinde olduğunu ifade etti.

Hakkı Yalçın’dan Galatasaray, Trabzonspor, Beşiktaş ve Alanyaspor Yorumu

Hakkı Yalçın Fotomaç Gazetesi’nde kaleme aldığı yazısında, Galatasaray, Trabzonspor, Beşiktaş ve Alanyaspor’un Süper Lig’deki durumları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Galatasaray’ın özellikle Rizespor maçından sonra şampiyonluk yarışına dahil olduğunu ifade eden Hakkı Yalçın, Galatasaray’ın en kötü döneminde bile geriden gelip şampiyon olabilen bir takım olduğunu hatırlattı.

Trabzonspor’un ise Eddie Newton ile hayal kırıklığı yaşadığını söyleyen Hakkı Yalçın, Abdullah Avcı’nın takımın başına geçmesinin ardından arka arkaya alınan iki galibiyet ile birlikte toparlandığını ifade etti.

Ligin son sıralarının Trabzonspor’a yakışmadığını söyleyen Hakkı Yalçın, takımdaki oyunculara adeta kazanma hırsı geldiğinin altını çizdi.

Beşiktaş’ın ise Süper Lig’de farklı bir havasının olduğunu ve farlı bir mücadele şekli orataya koydunu söyleyen Hakkı Yalçın, 4-3 kazandıkları derbiyi bu duruma örnek olarak gösterdi.

Beşiktaş yönetiminin geçtiğimiz transfer döneminde oldukça başarısız bir tutum sergilediğini yazısına aktaran Hakkı Yalçın, takımın bu duruma tam tersi bir şekilde reaksiyon göstererek mucizevi bir şekilde şampiyonluğa oynadıklarını belirtti.

Öte yandan Alanyaspor ile ilgili olumlu cümleler kuran Hakkı Yalçın, sezon başında takımdan birçok oyuncusunun ayrılmasına rağmen, hala diri ve sert bir futbol oynadıklarının altını çizdi.

Ozan Tufan’a Verilen Değer Efecan’a Verilmiyor

hakki yalcindan olay sozler 3buyukler 2

Hakkı Yalçın Fotomaç Gazetesi’ndeki yazısında, Fenerbahçe’li Ozan Tufan ile Alanyasporlu Efecan’ı kıyasladı ve Ozan Tufan ile iligli adeta zehir zemberek ifadelerde bulundu.

Hakkı Yalçın, bu sezon hem Fenerbahçe’de hem de Milli takımda yükselen bir performans sergileyen Ozan Tufan hakkında, “Efecan’ın verdiği mücadeleye duyduğum saygının zerresini Ozan Tufan’a duymuyorum” dedi.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …