Hasan Ali Kaldırım Transferinde Gelişme

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray ekibi, kadrosuna yeni isimler almanın planlarını yapmaya devam ediyor. Fenerbahçe ekibinin tecrübeli futbolcusu Hasan Ali Kaldırım’a da talip olan sarı kırmızılı takımın, başarılı sporcuyu transfer edip etmeyeceği de merak konusu oldu.

Gelecek sezon hazırlıklarına tempolu bir şekilde devam eden Galatasaray ekibi, ezeli rakibi Fenerbahçe’nin tecrübeli oyuncusunu yakın kadraja aldı. Sarı lacivertli takımda forma terleten Hasan Ali Kaldırım ile ilgili transferler ise gündemde yer almaya devam ediyor.

Başarılı sporcunun transfer konusunda önceliğinin ise Fenerbahçe olduğu bilgisi edinildi. Henüz kulübü ile masaya karar için oturmayan Hasan Ali Kaldırım, çıkacak karara göre ise hareket etmiş olacak.

Farklı Kulüpler De İlgileniyor

Koronavirüs salgını sebebiyle verilen zorunlu aranın ardından Süper Lig’de maçalar 12 Haziran itibariyle tekrar başlayacak. Bu süreçte hem kalan maçların hazırlıklarına devam edilirken, hem de yeni sezonun transfer çalışmalarına yoğunlaşma sürüyor.

Bu süreçte kadrosunu daha sağlam hale getirmek isteyen Galatasaray ekibi ise, ezeli rakibinin tecrübeli oyuncusuna talip oldu.

Sarı lacivertli takımın sol bek mevki oyuncusu Hasan Ali Kaldırım’ın ise sarı kırmızılı takımla anlaşmaya vardığına ilişkin iddialar ortaya atıldı. Fakat edinilen bilgilere göre, transfere ilişkin henüz sarı kanaryada bir gelişme yaşanmadı. Sporcu ile 2-3 takımın daha ilgilendiği öğrenilirken, sporcunun kararına göre de hareket edileceği öğrenildi.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …