Iasmin Latovlevici Fatih Terim İçin Destek Mesajında Bulundu

Geçmiş sezonlarda Galatasaray ekibinde forma giymiş olan eski futbolcu Iasmin Latovlevici, bazı önemli açıklamalarda bulundu. Rumen basınına konuşan sporcu, yeni tip koronavirüs sebebiyle hastaneden taburcu edilen tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim’e ilişkin de önemli şeyler söyledi.

Önceki sezonlarda Galatasaray ekibinde forma giymiş olan Iasmin Latovlevici, Rumen basınına yaptığı açıklamalarla dikkat çekti. Sarı kırmızılı takımın Teknik Direktörü Fatih Terim’in yeni tip koronavirüs salgınına yakalanmasının ardından hastaneden taburcu edilmesinin sonrasında da önemli açıklamalarda bulunarak, teknik adama övgü yağdırdı.

Türkiye’nin İmparatoru 

Teknik hoca için övgü yağdıran eski Galatasaraylı futbolcu, destek sözleri ile dikkatleri çekti. Türkiye’de ayıca geçmişte Gençlerbirliği, Karabükspor ve Bursaspor takımlarında da forma giyen başarılı sporcu, Rumen basınına yapmış olduğu açıklamalarda, kariyerine ve yeni tip koronavirüs salgınına ilişkin de konuştu. Latovleyici, geçtiğimiz haftalarda Kovid-19 testi pozitif çıkan teknik adam Fatih Terim için de, İmparator Terim şeklinde hitap ederek onun asla yıkılmayacağını belirtti.

Başarılı sol bek mevki oyuncusu İmparator Terim’in asla yıkılmayacağını ve hiçbir şeyin onu yıkamayacağını söyleyerek, Kovid-19’un da öyle olduğunu ekledi. Hocanın muhteşem biri olduğunu ve bir süper güç olarak tanımlanabileceğini de ifade ederek, bu sebeple de Türkiye’de imparator olduğunu vurguladı.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …