Mohammed Kudus

İki Ezeli Rakip Mohammed Kudus İçin Karşı Karşıya

Posted by

Kuruluşlarından bu yana ezeli rakip olan Galatasaray ve Fenerbahçe her sezon hazırlığında olduğu gibi tekrar yarış içerisine girdiler. Özellikle son zamanlarda Emre Akbaba ve Vedat Muriç için ciddi bir rekabet içerisine giren Süper Lig ekipleri, bu kez de başka bir oyuncu için karşı karşıya geldi.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm ligler süresiz olarak askıya alınmıştı. Bu süreçte yeni sezona hazırlık yapan Süper Lig ekipleri ise kadrolarını çok daha güçlü bir hale getirmek için çabalıyor.

Pek çok sezonda olduğu gibi bu sezonda da iki ezeli rakip tek isim için karşı karşıya geldi. Önceki transfer dönemlerinde Emre Akbaba ve Vedat Muriç için de yarışa giren ezeli rakipler, bu sefer de Mohammed Kudus için karşı karşıya geldiler.

Fenerbahçe 2 Yıldır Takip Ediyor

Ganalı orta saha mevki oyuncusunu kadrosunda görmek isteyen Fenerbahçe, 2 yıl kadar bir süre boyunca takip içerisinde. Öte yandan Galatasaray ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Fatih Terim de sporcunun mutlaka kadroya alınması gerektiğine dikkat çekiyor.

Transfer hangi takımın Mohammed Kudus transferini başaracağı merak konusu olurken, bu dönemde özellikle sarı kırmızılı yönetimin gelecek sezona çok daha sıkı hazırlanacağı tahmin ediliyor.

 

 

Comments are closed.