İsmail Yüksek

İsmail Yüksek Fenerbahçe Formasını Sırtına Geçirdi

Posted by

Yeni sezona sıkı bir hazırlık içerisinde bulunan Fenerbahçe Spor Kulübü, geçtiğimiz günlerde yeni transferini resmen duyurdu. TFF 3. Lig’de mücadele eden Gölcükspor ekibinden sarı lacivertli Süper Lig takımına gelen 21 yaşındaki yetenekli futbolcu, duyurunun ardından ise ilk kez bir paylaşımla dikkat çekti.

Gelecek sezon için sıkı bir hazırlık yapan Fenerbahçe yönetimi, takımını daha sağlam hale getirebilmek adına çabalıyor. Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle tüm liglerin ertelenmesi döneminde transfer hazırlıklarına çok daha sıkı başlandı. Bu süreçte kadrosunu güçlendirmek isteyenlerin başında ise sarı lacivertliler geldi.

Tüm spor kulüplerinden çok daha erken ve hızlı transfer dönemine başlayan sarı kanarya yönetimi, bu süreçte daha çok yeni yetenekleri keşfetmeye hazırlanıyor.

TFF 3. Lig’de mücadele eden Gölcükspor ekibinde forma terleten 21 yaşındaki İsmail Yüksek ile de anlaşmaya varıldı.

Herkese Teşekkür Etti

Bu transferin duyurulmasının ardından ise genç futbolcu, sarı lacivertli formayı giyerek yeni kulübüne teşekkür dileklerinde bulundu.

Formasını üstüne geçiren ve Fenerbahçe yönetimine teşekkür dileklerinde bulunan İsmail Yüksek, transferde emeği geçen herkesi de hatırladı. Öncelikli olarak ise Kulüp Başkanı Ali Koç’a ve diğer yöneticiler Selahattin Baki ile Kemal Danabaş için de özel olarak teşekkürlerini sundu.

Güncel Yazılar

 

Comments are closed.