Jefferson Lerma Galatasaray’la Her Konuda Anlaştı

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Kadrosunu güçlendirmek isteyen Galatasaray Spor Kulübü de bu anlamda pek çok ismin takviyesi için yoğun bir mesai süreci harcıyor. Edinilen bilgilere göre sarı kırmızılı kulübün son zamanlarda gündeminde yer alan Jefferson Lerma ile de her konuda anlaşmaya varıldı. Cimbom ise İngiliz temsilcisi kulüp Bournemouth’u ikna etme çalışmalarına girişti.

Süper Lig’de yeni sezon için transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Kadrosuna önemli takviyeler eklemek isteyen Galatasaray Spor Kulübü de yeni sezonda kadrosunu güçlendirmek için çalışmalarına devam ediyor.

Gelecek sezonda kadrosunu güçlendirme çalışmalarına girişen Galatasaray Spor Kulübü de, son zamanlarda gündeminde yer alan Jefferson Lerma ile anlaşmaya vardı.

Kulübün Cevabı Bekleniyor

Başarılı oyuncu ile her konuda anlaşmaya varan sarı kırmızılı kulüp, şimdi ise İngiliz temsilcisi kulüp Bournemout’u ikna etme sürecine girişti.

Söz konusu kiralama bedelinde 1 milyon Euro civarında anlaşma sağlanması durumunda, cimbom yeni sezon hazırlıkları için Kolombiyalı oyuncuyu kadrosuna dahil edecek.

25 yaşında olan başarılı orta saha mevki oyuncusu için bonservis teklifi bekleyen İngiliz kulüp Bournemotuh, şimdiye kadar ise oyuncunun transferinde herhangi bir gelişme yaşamadı. Bu sebeple kulübün Galatasaray ile anlaşmaya varacağı tahmin ediliyor.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …