Galatasaray Doğa Sigorta

John Roberson İçin Gereken Sağlık Kontrolleri Yapıldı

Posted by

Galatasaray Doğa Sigorta ekibi John Roberson ile gereken işlemlerini tamamlamak için tekrardan harekete geçti. 5 Şubat gününde anlaşma yapılan oyuncunun, gereken sağlık kontrolleri de yapıldı. Yapılan kontrollerin ardından oyuncunun takıma alınma süreci de tamamlanmış oldu.

Galatasaray Doğa Sigorta ekibi, Avustralya ekiplerinden olan South East Melbourne Phoenix ekibinin başarılı oyuncuları arasında yer alan John Roberson ile anlaşma sürecini 5 Şubat gününde tamamlamıştı. Bu anlaşmanın ardından, yıldız basketbolcu eksik maçlarını tamamlayarak sarı kırmızılı ekibe geldi. Gerekli sağlık kontrollerinden geçen sporcu, artık resmen sarı kırmızılı ekibin oyuncuları arasındaki yerini de almış oldu.

Sağlık Kontrollerine Yetkili Kişiler De Katıldı 

Avustralya’da South East Melbourne Phoenix ekibinde forma giyen sporcunun sağlık kontrolleri takımın sponsoru olan Medical Park Bahçelievler’de yapıldı. Konuya ilişkin açıklama ise kulübün resmi internet sitesi üzerinden yapıldı.

Sarı kırmızılıların resmi internet sitesinde yapmış olduğu açıklamaya göre, 5 Şubat gününde anlaşılmasının yapılmış olduğu oyuncunun, gerekli tüm sağlık kontrollerinin takımın sponsoru olan Medical Park Bahçelievler Hastanesi’nde yapıldığı ve bu sürece katılanlar arasında aslanların yetkili kişilerinin de bulunduğu belirtildi.

Comments are closed.