Kamil Grosicki

Kamil Grosicki Beşiktaş’a İlişkin Açıklama Yaptı

Posted by

Yeni sezon için transfer çalışmalarını devam ettiren Beşiktaş Polonyalı sporcu Kamil Grosicki ile prensipte anlaşmaya vardığı iddia edilmişti. West Bromwich ekibinde forma terleten futbolcunun ayrıca görüşmeler nedeniyle de İstanbul’a geldiği ifade ediliyordu. Fakat transfere ilişkin haberlerin ardından 32 yaşındaki deneyimli sporcu açıklama yaptı. Açıklamasını sosyal medya üzerinden yapan sporcu, İstanbul’a gelmesinin nedeninin tatil amaçlı olduğu bilgisini paylaştı.

Gelecek sezon için kadro yapılanma çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, yeni isimlerle de gündeme gelmeye devam ediyor. Son günlerde özellikle adı siyah beyazlı kulüple anılan isimlerin başında da West Bromwich ekibinin oyuncusu Kamil Grosicki geliyordu.

Son zamanlarda adı sık sık Beşiktaş ile anılan Polonyalı futbolcunun, görüşmeler için de İstanbul’a geldiğine ilişkin haberler geliyordu.

Transfer Gündemde Değil

Kanat mevki oyuncusu ile prensipte anlaştığına ilişkin iddialar peş peşe gelirken, sporcudan ise konuya ilişkin açıklama geldi. 32 yaşındaki Grosicki, İstanbul’da olmasının nedeninin tatil olduğunu açıkladı.

Sosyal medya üzerinden açıklama yapan tecrübeli isim, eşiyle İstanbul’da keyifli zaman geçirdiğini belirterek, başka bir durum olmadığının altını çizdi.

Öte yandan transfere ilişkin Beşiktaşlı yönetici Erdal Torunoğulları da, söz konusu transferin gündemde olmadığını belirtti.

Önceki sezon Championshipt’te 42 maçta forma giyen oyuncu, 8 gol ve 7 de asiste adını yazdırmıştı.

Güncel Yazılar

 

 

Comments are closed.