kanarya fenerbahce soares ve kolasinac icin dugmeye basti 3buyukler

Kanarya Fenerbahçe Soares ve Kolasinac İçin Düğmeye Bastı

Posted by
kanarya fenerbahce soares ve kolasinac icin dugmeye basti 3buyukler

Sarı Laciveretliler’den son dakika transfer haberi geldi. Kanarya’nın teknik adamı Vitor Pereira, yaptığı detaylı incelemeler sonrasında yönetime bir rapor sundu. Fenerbahçe, 2021 – 2022 sezonu için Arsenal’in kadrosunda istemediği Soares ve Kolasinac için operasyon başlattı. Sarı Lacivertli yönetim, yeni sezon başlamadan iki isim ile de imza atmış olmayı istiyor. Bu nedenle görüşmeler ivedilik ile başlatıldı. İşte taraftarların çok konuşacağı transferlere dair tüm detaylar…

Fenerbahçe’nin Portekizli teknik adamı Vitor Pereira, 4 nokta transferi yapmayı istiyor. Fenerbahçeli kurmaylar 53 yaşındaki çalıştırıcının son kararlarını gündeme alarak yeni transferler için düğmeye bastı. Şu an için Kanarya’nın hedefinde Arsenal ile mukaveleleri devam eden Soares ve Kolasinac bulunuyor. Önümüzdeki sezon şampiyonluk hasretini gidermeyi hedefleyen Sarı Lacivertliler, ciddi çaba sarf ediyor.

Görüşmeler Hızlı Başladı 

kanarya fenerbahce soares ve kolasinac icin dugmeye basti 3buyukler 1

Arsenal, bir süredir sözleşmeleri devam eden Soares ve Kolasinac’ı kadrosunda istemediğini duyurmuştu. İngiliz devinin bu kararından sonra Sarı Lacivertliler, hızlı bir şekilde görüşmelere başladı. Resmi olarak çalışmalarını hızlandıran Fenerbahçe, iki isim ile de imza atmaya kararlı. 

Mesut Özil, sol bek hattında son derece başarılı olan Kolasinac’ın eski takım arkadaşı. Bu sebeple ikili, uzun süredir temas halinde. Kanarya, Boşnak sporcunun İstanbul’a gelmesi için tüm imkanlarını seferber etmişken Kolasinac’ın da Türkiye’ye gelmeye olumlu baktığı öğrenildi. 

En Ciddi Teklif Fenerbahçe’den 

İngiliz ekibi Arsenal’in gözden çıkardığı iki isim için Avrupa’dan farklı spor kulüpleri de talip oldu. Ancak alınan duyumlara göre şu an için gelen en ciddi teklif Sarı Lacivertliler’den geldi. 29 yaşındaki başarılı sağ bek oyuncusu Soares’in Çubuklu forma giymesi konusunda bir hayli ısrarcı olan Fenerbahçe, çalışmalarını dur durak bilmeksizin devam ettiriyor.

Önümüzdeki günlerde Fenerbahçe, hedeflediği gibi iki ismi kadrosuna dahil ederse teknik direktör Vitor Pereira’nın hedeflediği ilk 11 ortaya çıkacak. 2021 – 2022 sezonu için mutlak şampiyonluk parolası ile yola çıkan 53 yaşındaki Portekizli hoca, takıma gelecek her bir yeni isim ile kadrodan ayrılacak futbolcular konusunda fazlası ile dikkatli davranmasıyla biliniyor.