KARA KARTAL BEŞİKTAŞ’TA HEDEF DAVİD MARTİNEZ

Posted by

Siya beyazlı takım Beşiktaş sezon başında kadrosunu yıldız isimler ile güçlendiren takım devre arası transfer dönemi de yaklaşırken kadrolarında eksik olduğunu düşünülen yerlere de oyuncu arayışlarına başladılar.

Süper ligde yeniden şampiyonluk yarışı içinde olmak isteyen teknik adam Sergen Yalçın ve Beşiktaş devre arasında kadrolarını güçlendirmeye devam edecekler.

Savunmada Stoper arayan kara kartal River Plate’de kiralık oynayan 23 yaşındaki sol ayaklı stoper David Martinez için devre arasında iletişime geçmeleri bekleniyor.

DEVRE ARASINDA TRANSFERE DEVAM EDECEKLER

Siyah beyazlı takım Beşiktaş geçtiğimiz sezon şampiyon olan takım bu sezon hedefledikleri şampiyonluk yarışışında uzak kaldılar.

Sezona iyi başlayan kara kartal şampiyonlar ligi ve süper ligde ki yoğun tempoyu kaldıramayan takım da gelen oyuncu sakatlıkları takımın performansını olumsuz yönde etkilemişti.

Süper ligde özellikle deplasmanlar da puan kayıpları yaşayan siyah beyazlı takım zirve yarışından uzaklaşmış oldular.

Sezon sonunda yeniden kupayı kaldırmak isteyen kara kartal da devre arası transfer dönemi de yaklaşırken kadrolarında eksik olan böğeler için oyuncu arayışlarına da başlamış durumdalar.

Teknik adamları Sergen Yalçın ile yeniden şampiyonluk yarışı içinde olmak isteyen kara kartal da devre arası transfer dönemi önem kazanmış durumda.

Siyah beyazlı takımın kadrosunda ise birçok oyuncunun sezon sonunda bitecek olan sözleşmeleri nedeni ile de oyuncu arayışlarına başlayan kara kartal savunmaya takviye yapmak istiyorlar.

Süper lig’ in son şampiyonu Beşiktaş stoper bölgesinde tecrübeli oyuncular bulundurmasına rağmen sezon sonu ayrılması ve sözleşmesinin bitecek olması nedeni ile de D. Vida yerine alternatif isimlere gündemlerine gelmiş durumda.

Devre arası transfer çalışmalarını sürdüren kara kartal da hedeflerinden River Plate’de kiralık oynayan 23 yaşındaki solak stoper David Martinez var.

DAVİD MARTİNEZ

Siyah beyazlı takım Beşiktaş transfer listesine aldıkları 23 yaşındaki genç oyuncu David Martínez ile yakından ilgileniyorlar.

21 Ocak 1998 doğumlu Paraguaylı genç Stoper futbol kariyerine ilk olarak Arjantin takımlarından olan Defensa y Justicia başladı. Genç oyuncu sonrasında Arjantin’in dev kulüplerinden olan Club Atlético River Plate kiralık olarak formasını giyen genç oyuncu David Martínez’in bonservisinin yarısını % 50 kısmını 900 bin Dolara alan Club Atlético River Plate aldı.

23 yaşındaki genç oyuncu David Martínez bonservisinin diğer yarısını elinde bulunduran takım Defensa y Justicia ile de olan sözleşmesi 31 Aralık 2023 de sona eriyor.

Siyah beyazlı takımın 23 yaşındaki genç oyuncuyu kadrolarına kata bilmeleri için her iki takım ile de görüşerek ikisi ile de Club Atlético River Plate ve Defensa y Justicia ile anlaşması gerekiyor.

Beşiktaş ‘ın bu transfer de oyuncu ile adı geçe de transfer şartlarına bakıldığında her iki takımı da ikna etmesi zor olan kara kartal’ın bir de genç oyuncunun 7 Milyon Euro ‘ya yaklaşan bonservis bedeli olunca transfer de işleri zor görünüyor.

Comments are closed.