KARTAL BEŞİKTAŞ’TA DORUKHAN ÇIKMAZI

kartal besiktasta dorukhan cikmazi 3buyukler

Süper Lig’de göstermiş olduğu performanslardan sonra ezeli rakipleri Galatasaray ve Fenerbahçe fark atarak bugün zirvesinde bulunan siyah-beyazlı ekip Beşiktaş sözleşme yenilemek için yıllık 7 milyon Türk Lirası Garanti ücret ve forma giydiği her karşılaşma için 100.000 TL teklif edilen yetenekli orta saha oyuncusu Dorukhan Toköz’ün menajerinden herhangi bir yanıt alamadı.

Yetenekli orta saha oyuncusunun 2021-2022 sezonunda forma giyecek olduğu ekipler belli oldu.

TEKLİFE YANIT VERİLMEDİ

İçerisinde bulunduğumuz sezonun sonu itibarıyla kontratında sona gelinmiş olacak olan yetenekli orta saha oyuncusu Dorukhan Toköz ile sözleşme yenilemek adına masaya oturmuş olan ve yapabileceği en iyi teklifi yapmış olan siyah-beyazlı ekip Beşiktaş’ın yönetimi oyun dinlenme ne üzerinden herhangi bir geri dönüş olmaması üzerine yapmaya hazırlandığı görüşmelerin sonlandırılması kararı aldı.

A Milli Takım forması da giyen yetenekli orta saha oyuncusuna yıllık olarak 7 milyon Türk Lirası Garanti maaş ve forma giydiği karşılaşma başına 100.000 TL maç başı ücreti teklif sunmuş olan siyah-beyazlı ekip Beşiktaş yönetimi futbolcunun danışmanı olan Ahmet Bulut’a teklife verilen yanıtı mart ayı bitmeden kendilerine iletmeleri konusunda uyarı yapmıştı.

Fakat ne yetenekli oyuncunun menajeri mart ayının sona ermesine günler kala Beşiktaş yönetimine Olumlu ya da olumsuz bir cevap ile gelmedi.

İSPANYA’DAN TALİP VAR

24 yaşındaki yetenekli orta saha oyuncusunun artık siyah-beyazlı ekip ile herhangi bir bağının kalmamasına Bir haftadan az bir süre kaldı. İçerisinde bulunduğumuz sezonun sona ermesi itibarıyla sözleşmesi bitecek olan oyuncunun bilhassa İspanyol ekipleriyle adı anılmaya başlandı. Basında yer alan bazı haberlere göre yetenekli orta saha oyuncusu Dorukhan Toköz İspanya La Liga ekiplerinden Real Betis vs Celta Vigo ile görüştüğü iddia edildi.

kartal besiktasta dorukhan cikmazi 3buyukler 2

Süper Lig’in Lider ekibi siyah-beyazlı Beşiktaş’ın  Başkanı Ahmet Nur Çebi oyuncu ile ilgili daha önce yaptığı açıklamalarda, futbolcunun menajeri ne güvendiğini memelerinin futbolcu yurtdışında bir kulübe transfer edeceğini söylediğini, Beşiktaş’ın Bir han olduğunu ve futbolcuların ise yolcu konumunda bulunduğunu, futbolcunun imza atması durumunda iki taraf için de olumlu sonuç alınacağını ancak imza atmaması durumunda da Beşiktaş Kulübü için herhangi bir Problem olmayacağını belirtmişti.

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …