KENAN TRANSFERİNDEN SONUÇ ALINAMADI

Posted by

Beşiktaş, Kenan Karaman transferini sürem sonu bitirmeye hazırlanıyor. Fortuna Düsseldorf, dönem içinde milli forvetin transferine izin vermedi.

Süper Lig’in Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş’ın Milli forvet Kenan Karaman transferi sürem sonuna kaldığı belirtildi. 26 yaşındaki yetenekli Milli oyuncu için Alman ekibi Fortuna Düsseldorf’a resmi teklifini yapan Süper Lig’in Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş negatif cevap aldı.

Kenan’ı kadrosunda tutmak isteyen Alman kulübünün, transfere izin vermediği ortaya çıktı. Beşiktaş, sürem sonu sözleşmesi tamamlanacak ulusal futbolcu için 6 ay bekleyecek. Siyah beyazlılar, Kenan’ı haziran ayında bedelsiz olarak ekibine katacak.

Hoffenhaim altyapısında yetişen Kenan Karaman, 2014-2018 yılları içinde Hannover 96 forması giydi. 2018 senesinde Fortuna Düsseldorf geçirme olan 26 yaşındaki forvet, 3 sezondur Alman ekibinde oynuyor.

Bu sürem Fortuna Düsseldorf ile 15 maça çıkan Kenan, 4 gol 2 asistlik performans gösterdi. A Milli ekip formasını 17 defa giyen Kenan Karaman, fileleri 4 defa havalandırdı.

DERBİ İÇİN ÖZEL FORMA

Süper Lig’in Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş’ta pandemi sebebiyle futbolcu ve taraftarın birinden uzak kalmış olarak statlarda bir araya gelememesinden ortaya çıkan fikirle hazırladığı Beşiktaş Aşkına İmza At! projesinde taraftarın forma imzalama periyodu sona erdi.

Süper Lig’in Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş’ın taraftarları, futbolcuların derbiye hazırlanırken giyeceği Beşiktaş formasına imzalarını attılar ve Beşiktaş takımıyla birlikte olduklarını hissettirmeye çalışacaklar.

Süper Lig’in Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş’ın koleksiyon kıymeti taşıyan formalarında taraftarınkilerle beraber Sergen Yalçın ve bütün Beşiktaşlı futbolcuların da imzaları formalarda yer buldu.

TARAFTAR VE TAKIMIN İMZASI BULUNUYOR

Taraftar imzalı formalar imza sahiplerine de yollanırken Süper Lig’in Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş forması giyen futbolcular, bu imzalanan formayı Galatasaray derbisinde sahaya çıkarken sırtlarına geçirmeyi hazırlanıyorlar.

17 Ocak 2021 tarihinde Beşiktaş’ın Vodafone Park stadında yapılacak olan Beşiktaş – Galatasaray derbisi saat 19.00’da start alacak. Süper Lig’in Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş’ın Milli forvet Kenan Karaman transferi sürem sonuna kaldığı belirtildi.

26 yaşındaki yetenekli Milli oyuncu için Alman ekibi Fortuna Düsseldorf’a resmi teklifini yapan Süper Lig’in Siyah Beyazlı ekibi Beşiktaş negatif cevap aldı. Kenan’ı kadrosunda tutmak isteyen Alman kulübünün, transfere izin vermediği ortaya çıktı

Comments are closed.