Kerem Aktürkoğlu İstanbul’a Geldi

Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray ekibi, yeni sezon hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu süreçte daha iddialı bir kadro kurmak isteyen tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim de alanında en iyi olan isimlere ciddi anlamda yönelmiş durumda.

Bu sezon özellikle de koronavirüs salgını sonrasında art arda yaşanan talihsizlikler sebebiyle şampiyonluk hattından biraz uzaklaşan Galatasaray, gelecek sezon daha iddialı olacak.

Daha sağlam ve iyi bir kadronun peşine düşen cimbom ekibinin adı ise son zamanlarda sık sık bir isimle anılıyor. Sarı kırmızılı takımla anlaştığı iddiası ile gündeme gelen Kerem Aktürkoğlu, İstanbul’dan paylaşım yaparak bu iddiayı fitilledi.

Anagold 24 Erzincanspor ekibinde forma terleten genç oyuncunun, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden İstanbul’da paylaşım yapması büyük bir şaşkınlık yarattı.

İstanbul’da oluşu ile tüm dikkatleri üzerine çeken ve spor gündeminin ortasında bomba gibi düşen Göktürkoğlu’nun Galatasaray ile anlaşması tekrar konuşulmaya başlandı.

Galatasaray’la Prensip Anlaşması

21 yaşında olan Kerem Aktürkoğlu, Anagoldg 24 Erzincanspor ekibinde bu sezon toplamda 17 gole ve 12 asiste imza atmıştı. Bu sezon başarısı ve üstün performansı ile de tüm dikkatleri çekmişti.

Genç futbolcuyla sarı kırmızılı takımım prensip anlaşmasına vardığı da böylelikle tekrar konuşulanların arasındaki yerini aldı.

Güncel Yazılar

    Ayrıca inceleyebilirsiniz

    Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

    Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …