Kevin Mirallas İçin Fenerbahçe Devreye Girdi

Gelecek sezon hazırlıklarına en erken başlayan takımlardan biri de Fenerbahçe oldu. Bu süreçte kadrosunda görmek istemediği oyuncularla da yollarını ayırma planı yapan sarı lacivertliler, Antwerp yerine yeni bir transfere hazırlık yapıyor.

Önümüzdeki sezona hazırlık yapan Fenerbahçe yönetiminin kadroda düşünmediği isimlerden biri de Antwerp olacak. Sporcu yerine Belçikalı oyuncu Kevin Mirallas için harekete geçen sarı lacivertli kulüp, daha güçlü bir kadro kurmak istiyor.

2018-2019 sezonuna iyi başlasa da istediği performansı alamayan Fenerbahçe, art arda aldığı yenilgilerle büyük bir ders çıkarmış durumda. Sarı lacivertli takım artık daha sağlam bir kadro ile sahalarda yer almak isterken, bir yandan da yeni bir Teknik Direktör arayışına devam ediyor.

Kanaryanın gündeminde yer alan isimlerden biri de Belçikalı futbolcu Kevin Mirallas olacak.

Öneri 2.4 Milyon Euro

Antwerp ile yollarını ayırma kararı veren kulüp, onun yerine Kevin Mirallas ile anlaşmak üzere teklifte bulundu. Oyuncunun Belçika’da beklediği sezonu geçirememesi üzerine de sporcu ile 30 Haziran günü anlaşmanın sona ermesi bekleniyor.

Öte yandan sarı lacivertli takımın, 32 yaşındaki tecrübeli futbolcu için düşündüğü bedel ise 2.4 milyon Euro olarak bilinmekte. Fakat Mirallas için Fransa ekibi Lens’in de devrede olduğu konuşuluyor.

 

Ayrıca inceleyebilirsiniz

Mohamed Salah: Hızın ve Golcülüğün İkonu

Mohamed Salah, günümüz futbolunun en tanınmış ve etkili oyuncularından biridir. Hem hızlı ayağı hem de …