Marcel Tisserand

Marcel Tisserand Transferinde Artık Sona Gelindiği Öğrenildi

Posted by

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlık süreci sıkı bir tempo ile devam ediyor. Yeni sezonda daha iddialı bir takım kurmak isteyen Fenerbahçe ekibi ise, son olarak bir isimle daha anlaştığını duyurdu. Sarı lacivertli kulübün, Mauricio Lemos sonrasında anlaştığı isim, Kongolo stoper mevki oyuncusu Marcel Tisserand oldu.

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıkları için transfer çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezon için güçlü kadro kurmak isteyen ve 7 senelik şampiyonluk hasretine son vermek isteyen Fenerbahçe ise, bu sezonun transfer bombaları arasında yer alıyor.

Yeni sezon hazırlıkları sürecinde, yapmış olduğu transferlerle gündeme gelen sarı lacivertli kulüp, bir isimle daha da anlaşmaya vardı.

Uçağa Binmek İçin Haber Bekliyor

Wolfsburg ve Fenerbahçe ekipleri arasındaki ödeme planının şekillendiği öğrenilirken, stoper mevki oyuncusu Marcel Tisserand için de yolculuk süreci başlamış olacak. Oyuncu ise İstanbul’a gelmek için ödeme takviminin belli olmasını bekliyor.

Mauricio Lemos transferi sonrasında, Kongolo stoper Marcel Tisserand ile anlaşmaya varan sarı lacivertli kulüp, sporcuyla da her anlamda anlaştı.

İstanbul’a gelmek için uçağa binme haberini bekleyen başarılı topçunun gelişinin ise 2 milyon Euro karşılığında olacağı öğrenildi.

Ödeme takviminin belirlenmesi durumunda da sporcunun İstanbul’a geleceği belirtildi.

Güncel Yazılar

 

 

 

 

Comments are closed.