Mario Balotelli

Mario Balotelli Galatasaray’a Gelebilir

Posted by

Gelecek sezon için yoğun bir transfer hazırlığı içerisinde bulunan Galatasaray yönetiminin, son günlerde özellikle adı Mario Balotelli ile anılıyor. Bu süreçte söz konusu iddiaların ardından yıldız sporcunun Brescia ekibinde ayrılmasına ise kesin kesiyle bakılmaya devam ediliyordu.

Brescia ekibinde forma terleten efsane futbolcu Mario Balotelli için ise Brezilya ekipleri şimdiden devreye girdi. Fakat oyuncunun diğer bir talibi Süper Lig’de mücadele eden Galatasaray yönetimi oldu. Sarı kırmızılı takımın da bu dönemde bir ayrıcalığa sahip olduğu düşünülüyor. Konuya ilişkin ise efsane oyuncu sosyal medya üzerinden paylaşım yapmaya devam ediyor.

Sarı Kırmızılı Taraftardan Yoğun İlgi

Sezon sonunda takımı ile yollarını ayırması beklenen Balotelli’nin, Galatasaray ekibine dahil olması çok fazla konuşulan meselelerin başında geliyor. Cimbomun transfer listesinde bulunan ve gündem olan başarılı oyuncunun, serbest bırakılma ihtimalinin ardından aslanlara dahil olacağı tahmin ediliyor.

Transfer döneminde adına çok fazla haber yapılan ve çeşitli talipleri bulunan İtalyan golcü ise bu karmaşık süreçte sessiz kalmayı tercih etmeye devam ediyor.

Özellikle sosyal medyayı son derece etkin kullanan ve her paylaşımıyla da gündem olan golcü oyuncu, bu kez de bir paylaşımıyla gündem oldu. İtalyan futbolcunun arabasında müzik dinlediği anları paylaşmasına ise Galatasaray taraftarından yoğun bir ilgi geldi.

Güncel Yazılar

 

Comments are closed.