Mauricio Isla

Mauricio Isla’dan Fenerbahçe Açıklaması

Posted by

Süper Lig’de mücadele eden Fenerbahçe ekibinde forma terleten başarılı sporcu Mauricio Isla, sözleşmesinin sona ermesinin ardından ayrılacağını söyledi.

Süper Lig ekiplerinden biri olan Fenerbahçe’de forma terleten Şilili futbolcu Mauricio Isla, sarı lacivertli takımla anlaşmış olduğunu duyurdu. Ve sözleşmesinin sona ermesinin ardından sezon sonunda takımdan ayrılacağını ifade etti. Sporcu yapmış olduğu açıklamada yeni bir takımla anlaşıp anlaşmadığına ilişkin de bilgi verdi.

Koronavirüs salgını sebebiyle futbola verilen aranın sonuna gelindi. 12 Haziran itibariyle başlayacak olan Süper Lig mücadelelerine ise hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Süper Lig’de mücadele eden ve 3 büyüklerden de biri olan Fenerbahçe ekibinde de sporcular ile hareketli bir dönem yaşanıyor.

Sarı lacivertli takımda forma terleten Şilili sporcu Mauricio Isla da takımdaki durumuna ilişkin güncel bir açıklamada bulundu.

Henüz yeni bir takıma karar vermediğini ifade eden sporcu, kulüple de anlaştığını ülke basınına anlattı. Sezon sonunda sözleşmesinin sona ermesiyle de Fenerbahçe’den ayrılacağını söyledi.

Hayalim Universidad de Chile

Kendisi için en iyi kararı vereceğinin altını çizen başarılı futbolcu, nereye gideceğini ise bilmediğini açıkladı. Boca Juniors ile bir defa daha görüştüklerini de belirten sporcu, Universidad de Chile’de oynamanın ise hem kendinin hem de ailesinin hayali olduğunu ifade etti. Ama bu anlamda kimseyle görüşmesi olmadığını da ekledi.

Güncel Yazılar

Comments are closed.